Rysi se domlouvají na spolupráci s Lukášem Kucserou
Novinky
Náš klub získává do svých řad zkušenou ofenzivní posilu s pestrým životopisem v nejvyšší české hokejové soutěži. Jedná se o 32letého Lukáše Kucseru, který naposledy oblékal dres extraligové Olomouce.

"Jsme rádi, že Lukáš má zájem s námi spolupracovat. Na základě loňské sezony, kdy byl dlouho zraněný, jsme se dohodli tak, že sám Lukáš uvidí, jak na tom teď v létě zdravotně je. Domluvili jsme se tak, že to pořádně vyzkouší, a poté se domluvíme na případné smlouvě. Jedná se o výkonnostně extraligového útočníka, pro první ligu může být rozdílovým hráčem. Je silný na puku i v osobních soubojích, má výbornou střelu. Věřím, že pro náš klub by mohl být velkým přínosem," říká jednatel HC Frýdek-Místek Jan Peterek.

"Byl jsem moc potěšen zájmem nejlepší hokejové organizace v Česku. Jsem rád, že jsem dostal nabídku z Frýdku- Místku, kde jsme domluveni na předběžné spolupráci. Nejprve musím důkladně prověřit, jak na tom vlastně po zranění budu. Momentálně se cítím dobře, ale klíčové a rozhodujícící bude, jak to dopadne na ledě. Až získám definitivní jistotu, že mohu být plnohodnotnou posilou. Věřím, že vše dopadne pozitivně," doufá Lukáš Kucsera.

LUKÁŠ KUCSERA

Narozen: 9. září 1991 v Opavě
Post: útočník
Míra/váha:  181 cm/87 kg
Hůl: pravá
Kariéra: HC Vítkovice, HC Orlová, HC Vítkovice, HC Dukla Jihlava, HC Olomouc, HC Vítkovice Steel, Salith Šumperk, HC AZ Havířov, HC Vítkovice Ridera, HC Kometa Brno, HC Olomouc.
Bilance v extralize:  454 utkání - 170 b (78+92)
Bilance v Chance lize:  122 utkání - 54 (25+29)

Foto: Alena Zapletalová (HC Olomouc)