Rysi podpořili akci Frýdek-Místek na cestách
Novinky
Přehrada Olešná žila v sobotu 21. května akcí Frýdek-Místek na cestách a areál byl vskutku přeplněn. Město Frýdek-Místek totiž uspořádalo akci, která byla v minulosti známa jako FM na kole. Formát akce byl pro letošní ročník upraven a tématicky rozšířen, tudíž i název prošel změnou.

Pro všechny návštěvníky byl připraven bohatý doprovodný program a 4,5 km dlouhá trasa se 14 stanovišti, díky kterým bylo možné získat inspiraci pro letní výlety napříč Moravskoslezským krajem.

Hokejový klub Frýdek-Místek připravil jedno ze čtrnácti zmiňovaných stanovišť. Na této zastávce si účastníci mohli vyzkoušet spoustu zajímavých disciplín, např. střelu na brankáře, přesnost střelby, curling, střelu z dálky kolem překážek nebo oblíbenou severoamerickou hru cornhole. Nechyběl ani oblíbený stiga hokej a maskot Freddy! Pro příznivce tvrdší práce jsme připravili také posilovací lano. Okolo poledne dorazily k hokejovému stanovišti i nové posily rysů.

Konkrétně brankáři Vojtěch Mokry, Patrik Švančara a obránce Jakub Adámek, kteří příznivcům frýdecko-místeckého hokeje rozdali podepsané karty a také závodili v připravených disciplínách. Nejen lidé byli z této akce nadšeni, ale i Jakub Adámek, který letos oblékne náš dres již pátou sezónu, si tento den užil: ,,Vypadá to parádně, počasí nám vyšlo, svítí sluníčko. Lidi přicházejí tak postupně, takže každý má prostor na vyzkoušení všech disciplín. Okolo jsou i další stánky, takže se můžete přiučit další nové věci, proto mi to přijde jako povedená akce!

Závěrem bychom chtěli jménem klubu HC Frýdek-Místek poděkovat organizátorům za výbornou spolupráci a budeme se těšit na tuto akci zase za rok!

Kompletní fotogalerii z akce najdete ZDE

Foto: Samuel Rychecký