Reprezentační pauza je minulostí, rysi opět vyrážejí do boje!
A-tým
Zatímco Nick Malík hájil barvy České Republiky v přípravném zápase U20 proti Rusku, ostatní rysi se již připravovali na pokračování ligového ročníku, který už se pomalu přibližuje ke konci základní části.

Frýdek-Místek se aktuálně nachází na jedenácté pozici ligové tabulky. Do odehrání kompletní základní části zbývá ještě 10 zápasů. Naši hráči se tak se soupeři utkají ještě pětkrát v hale Polárce a pětkrát venku. Po základní části budou následovat dvě rozšiřující části. A to část vítězů a část poražených. V té „lepší“ skupině se spolu budou střetávat týmy z první až osmé pozice, v té druhé z deváté až šestnácté. Frýdku-Místku část s atraktivnějšími soupeři zatím stále uniká. Poslední postupovou příčku zaujímá aktuálně Havířov s třiceti třemi body.

A právě proto budou naši hráči potřebovat obrovskou podporu, nyní musí zabojovat a získat co největší počet bodů. Jedním z faktorů, který jim může pomoct budou fanoušci. Přijďte naše kluky podpořit v co největším počtu na posledních pět domácích zápasů základní části! Už ve středu 13. listopadu se rysi utkají s Třebíčí! Utkání začne v 18 hodin. Budete u toho?

V listopadu nás pak čekají ještě domácí duely s Ústím (18.11.), Slavií (24.11.) a Motorem (30.11.). Venku sehrajeme zápasy s Kadaní (16.11.), s Benátkami (20.11.) a s Jihlavou (27.11). V prosinci už budou jen tři mače a to venku s Přerovem (02.12.) a Porubou (07.12.) a doma s Chomutovem (04.12.).