Nepříznivou sérii budou chtít rysi zlomit doma proti Českým Budějovicím
Frýdku-Místku se v posledních zápasech příliš nedařilo, to ale bude chtít zlomit v domácím prostředí, ve kterém umí potrápit nejednoho soupeře. Tentokrát do haly Polárka přijede Motor z Českých Budějovic, který přivedl velké posily. Úvodní buly bude vhozeno první listopadový den v 18:00.

Nepříznivá série Frýdku-Místku pokračuje po prohraném derby

V posledním zápase odehráli naši rysi těžký boj v derby s Havířovem na jeho ledě. Přes dva tisíce diváků v hledišti sledovalo vyrovnaný boj, ve kterém viděli nejen čtyři góly, ale taky bitku obou mužstev. První třetina Frýdecko-místeckým nevyšla podle představ a inkasovali v ní hned dva góly.

I přes velkou motivaci vstřelit gól dostali v polovině zápasu třetí zásah. Do třetí třetiny nastoupil místo Danečka brankář Hlaváč, ale Frýdek-Místek vstřelil gól až těsně před koncem, když se prosadil druhým gólem v dresu červenobílých rysů Lukáš Kaukič.

Přijďte podpořit frýdecko-místecké rysy do haly Polárka od 18:00!

Motor posiluje v čele s novým trenérem Jelínkem

Vedení Motoru se v půlce října rozhodlo po nepřesvědčivých výkonech odvolat hlavního trenéra u „A“ týmu Antonína Stavjaňu. Hledání nového kouče jim ovšem netrvalo dlouho a na místo něj přišel Marian Jelínek. Jako asistenty si vybral českobudějovické legendy Luboše Roba a Aleše Kotalíka.

Výsledek obrázku pro jelínek motor české budějovice

Po novém trenérovi přichází i zvučné posily. Mezi ně patří například mistr světa Petr Vampola, který zvažoval konec kariéry, ale nakonec se nechal přesvědčit nabídkou Motoru. Další posilou je Michal Bárta, kterého Jelínek zná velmi dobře z působení v Liberci či Mladé Boleslavi. Aby toho nebylo málo v úterý vedení Motoru potvrdilo příchod i velezkušeného obránce Jiřího Kučného.

Tři výhry v řadě posunuly České Budějovice na druhé místo

Po příchodu nového trenéra se začíná blýskat na lepší časy. V posledním utkání Motor přivítal na svém ledě poslední Kadaň. Už po čtrnácti minutách vidělo skoro šest tisíc diváků vedení domácího týmu o tři branky, když se nejprve dvakrát prosadil Pajič a poté Crowder, který už ale v klubu skončil, jelikož nenaplňoval očekávání. Kadaň sice snížila jedním gólem, ale do přestávky se ještě trefil i Heřman a Českobudějovičtí vedli 4:1.

Na začátku druhé periody dokonal hattrick Pajič. Ke konci druhé třetiny se sice dvakrát prosadili hosté, ale v té poslední vstřelil jeden gól Galamboš a České Budějovice si připsaly výhru 6:3. Aktuálně se Motor nachází na druhém místě s třiceti šesti body a čtyřbodovou ztrátou na první Karlovy Vary.

V prvním vzájemném zápase padl pouze jeden gól

Už v 7. kole letošní WSM Ligy se proti sobě utkala tato mužstva. Zápas to byl nesmírně vyrovnaný a 5 325 přihlížejících diváků v Budvar aréně se gólu po šedesáti minutách nedočkalo. Na řadu přišlo prodloužení a v tom Českobudějovičtí rozhodli, když se v 63. minutě prosadil Pavel Pýcha. Rysi si tak z jižních Čech odvezli cenný bod.

Partnerem dnešního utkání je RADEGASTOVNA TANKOVNA na Růžovém pahorku, která Vás zve na vyhlášená žebírka, šťavnaté Burgery a také na hladinku čepovaný tankový Radegast.

Při koupi lístku obdržíte voucher Radegast. Akce platí pro prvních 1000 lístků.