Neděle v Polárce: Další rodinné utkání pro děti zdarma!
Novinky
Po velmi kladných ohlasech na prosincový rodinný duel, během kterého navštívilo Polárku téměř 1600 diváků a to včetně velkého počtu dětí, bychom chtěli na tuto povedenou akci navázat. Děti a mládež do 15 let budou mít vstup ZDARMA!

Hokejový klub HC Frýdek-Místek si na neděli 22. ledna připravil další překvapení, které potěší především dětí a mládež. Rysy čeká duel s atraktivním soupeřem z Litoměřic, které mají v sestavě známého tvrďáka a vítěze několika ročníků Radegast indexu Jana Výtiska. Střetnutí Frýdku-Místku proti jednomu z nejútočnějších týmů Chance ligy začíná v 16:00 hodin a vstup pro děti do 15 let bude znovu zcela ZDARMA.

RODINNÉ UTKÁNÍ OPĚT S PESTRÝM PROGRAMEM

Náš klub přichází s lákavou nabídkou dalšího utkání, které bude věnováno nejmladším fanouškům. Už předchozí rodinný duel v prosinci jasně naznačil, že tyhle aktivity jsou vítaným zpestřením. "Chtěli bychom navázat na akci "Tati, pojď na hokej", kterou jsme uspořádali v prosinci a opět posunout věkovou hranici na 15 let pro vstupné zdarma. Běžně totiž máme bezplatný vstup pro děti do 5 let a 120 cm. Těšit se můžete  mimo jiné na malování na obličej či na soutěž o nejlepší transparent. Navíc všechny děti obdrží poukaz na občerstvení v hodnotě 20 Kč, například cibulové kroužky či brambůrky tedy dostanou za symbolických 5 Kč. Nebude scházet ani oblíbený kvíz KAHOOT, který už naši fandové znají a získal si u nás popularitu," láká výkonný manažer klubu, Jakub Mikulík.

Na co dalšího se mohou děti v neděli těšit? Fanzóna se bude prolínat celou halou, protože stanovišť bude velké množství! Dvě minihokejová hřiště, dvě plochy pro cornhole a shuffle puck, dlouhou střelu, čtyři stanoviště pro stiga hokej. Otevřena bude také hokejová střelnice, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet střelbu na branku. Nebude chybět ani moderátor Honza Gavelčík z Rádia Čas Rock, který pro děti bude modelovat balónky do různých tvarů.

V soutěži o nejlepší transparent můžete vyhrát vlastní dres HC Frýdek-Místek! 

Děti i fanoušci si budou moci vytvořit během utkání vlastní transparent a po závěrečné siréně budou pozváni na ledovou plochu, kde všechny transparenty vyfotíme. Fanoušci i hráči poté budou hlasovat: 1.-3. místo: hlasování fanoušků (vlastní zakázkový dres HC Frýdek-Místek), bonus: hlasování hráčů. Celkem tedy budeme soutěžit  o čtyři dresy!

Na závěr jeden důležitý apel! Doporučujeme všem fanouškům, aby na nedělní utkání rysů proti Litoměřicím přišli s dostatečnou časovou rezervou (vyhnete se eventuální frontě). Nejlépe 90 minut před úvodním buly (zápas startuje v 16:00). Děti se ve fanzóně určitě nebudou nudit, zažijí pestrý program a neunikne jim začátek zápasu! 

A jak se děti tedy na stadion zdarma vůbec dostanou? Jednoduše. Vezměte si s sebou doklad, kterým prokážete svůj věk (průkazku zdravotní pojišťovny, průkazku na autobus/vlak ...). Na pokladnách vám bude následně dle vašeho výběru místa v hale vytištěna vstupenka, se kterou poté projdete turnikety.

 

Jak to vypadalo minule? Podívejte na fotogalerii z utkání níže: