Nečekal jsem, že nás přijedou podpořit i takhle daleko, chválí fanoušky Vít Christov
Ohlasy po zápase
Frýdek-Místek včera nastoupil na ledě pražské Slavie, které podlehl těsně 2:3 a nakonec se z bodů neradoval. I přesto však frýdecko-místečtí hráči cítili v Edenu velkou podporu svých fanoušků, za což jim děkuje i autor vyrovnávací branky. Tím byl v první třetině útočník Vít Christov. Jak zhodnotil tento zápas?

Co bys řekl k utkání se Slavií?

Myslím si, že jsme neodehráli vůbec špatné utkání. Dokázali jsme si vytvořit dost gólových šancí. Bohužel jsme je ale nedokázali využít. Je škoda, že jsme nebodovali.

Dal jsi bleskový vyrovnávací gól, můžeš jej popsat?

Jašo (Lukáš Jašek) poslal puk za bránu na Mišáka (Michal Kovařčík), ten ji objel a krásně mi nahrál přes brankoviště. Kotouč jsem přes bránícího hráče neviděl, naštěstí mi to přistálo přímo na hůl a bekhendem jsem puk zasunul do brány.

Poté si však domácí vzali hned své vedení zase zpět, co se stalo?

Vždy je škoda, když vyrovnáte a hned další střídání dostanete gól. Abych se přiznal, pořádně ani nevím, jak to tam spadlo.

Bylo pak těžké oklepat se ze třetího gólu, který přišel deset sekund po startu třetiny?

Vstup do třetí třetiny se nám moc nepovedl. Ale na střídačce jsme si řekli, že pořád musíme hrát naši hru a gól určitě přijde. Všichni jsme tomu pořád věřili…

Byla Slavia porazitelným soupeřem? Mrzí vás, že jste nakonec vůbec nebodovali?

Určitě ano, jak jsem řekl, měli jsme hodně šancí. Bohužel se nám nepodařily využít. Je velká škoda, že jsme vůbec nebodovali.