Muži B za sebou mají řadu venkovních utkání
První tým v tabulce krajské ligy mužů HC Frýdek-Místek „B“ v posledních 10 dnech zavítal ke třem svým soupeřům. Postupně se představil na ledové ploše v Rožnově pod Radhoštěm (17. 11. 2021), v Karviné (20. 11. 2021) a ve Studénce (27. 11. 2021). Dva ze tří zápasů B-tým s přehledem vyhrál. HC Rožnov pod Radhoštěm x HC F-M „B“ 2:6, HC Falcons Sokol Karviná x HC F-M „B“ 0:7, HC Studénka x HC F-M „B“ 3:2.

Utkání v Rožnově pod Radhoštěm bychom mohli označit jako „utkání mladíků“, jelikož se nejvíce prosazovali naši nejmladší svěřenci, někteří z nich vstřelili také své první góly. První třetina byla velmi vyrovnaná, hra se neustále přesouvala od jednoho gólmana ke druhému. V patnácté minutě Lukáš Bulava přesnou nahrávkou našel Šimona Puzoně, který vstřelil svou první branku. O tři minuty později svůj první gól vstřelil i Bob Hudeček, kterému asistoval Ondřej Fiala. Druhá třetina už byla pod vedením B-týmu, který přidal tři branky a vedl tak 5:0. Nejprve se prosadil ve 25. minutě Tomáš Mičulka, ve 35. minutě Benjamin Kolder a třetí branku přidal Ondřej Fiala, kterého si v oslabení přesnou nahrávkou našel Filip Indrst. Ve třetí třetině se domácímu celku podařilo snížit na 1:5. B-tým si vzal zpět své pětibrankové vedení, když opět Lukáš Bulava nahrál Šimonu Puzoňovi. Těsně před koncem utkání se do nájezdu proti Ondřeji Horváthovi dostal hráč Rožnova a snížil stav utkání na konečných 2:6.

V Karviné naši hoši nezaváhali. Od první minuty bylo jasné, že si „béčko“ přijelo pro výhru. Většinu času se hrálo v obranném pásmu domácích. Jako první se ve druhé minutě prosadil Jiří Hrček, za asistence Přemysla Bijoty a Ondřeje Breta. V sedmé minutě přidal druhý gól Tomáš Mičulka, kterému asistoval kapitán Ondřej Fiala. Stav utkání po první třetině 0:2. Ve druhé třetině padl pouze jeden gól a to ve 32. minutě, když Adam Puzoň přesně nahrál svému mladšímu bratrovi Šimonu Puzoňovi. Ve třetí třetině se fanoušci B-týmu dočkali hned čtyř gólů. Nejprve ve 43. minutě skóroval Ondřej Fiala, asistence Tomáš Mičulka. V 50. minutě přidal gól Patrik Konderla, asistence Tomáš Mičulka a Petr Slovák. V 55. minutě si Jakuba Heralta přesnou nahrávkou našel Adam Puzoň a o poslední změnu stavu utkání se postaral v 60. minutě Martin Valíček, asistence Radim Vančo-Minařík. „Béčko“ si tak z Karviné odvezlo vítězství 7:0.

V sobotu 27. 11. 2021 se B-tým vydal do Studénky, se kterou má vždy vyrovnaná utkání. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. V první třetině odskočila Studénka ve druhé minutě do vedení, když si obránce Tomáš Kocurek srazil holí puk do vlastní branky. V té samé minutě Adam Valíček odpověděl na gól Studénky, když z obranného pásma dobruslil až na modrou čáru pásma útočného, od které přesnou ranou prostřelil domácího brankáře. Stav po první třetině 1:1. Na začátku druhé třetiny se prosadil Šimon Puzoň po nahrávce Tomáše Mičulky. Ve 32. minutě mohl B-tým odskočit Studénce o dvě branky, když nahození po brance domácích tečoval Ondřej Fiala, gól však rozhodčí neuznali, kvůli hře rukou. Hráči byli samozřejmě naštvaní a přestali bruslit, toho využila Studénka a dorovnala na 2:2. Dvě minuty před druhou sirénou skórovala Studénka ještě jednou, dokonce v oslabení. Stav utkání 3:2. Třetí třetina již žádný gól nenabídla, i když k tomu měl B-tým velmi blízko.