Milí zdravotníci - i hokejisté HC FM pečou s vámi!!
Novinky
Frýdecko-místečtí hokejisté využili reprezentační přestávku k dobročinnému účelu a pro zdravotníky Nemocnice Frýdek-Místek napekli cukrovinky. To vše pod záštitou Dobrovolnického centra ADRA.

Samotná myšlenka pomoci frýdecko-místeckým zdravotníkům vzešla přímo od hlavního kouče rysů Mojmíra Trličíka. Ten chtěl využít reprezentační přestávku také i k dobročinným účelům a tak vzešel nápad pomoci Nemocnici Frýdek-Místek.

I proto naši hokejisté oblékli kuchařské zástěry, svou hokejku vyměnili za vařečku a napekli cukrovinky pro zdravotníky frýdecko-místecké nemocnice.

 
! MILÍ ZDRAVOTNÍCI – PEČEME S VÁMI !

Nacházíme se v době, kdy současná situace není lehká pro nás všechny. Pojďme se proto společně spojit a podpořit zdravotníky Nemocnice ve Frýdku-Místku. Upéct můžete cokoli - od vánočního cukroví, koláče, dortu, přes bábovku, sušenky, roládu, až po buchty nebo záviny. Vaší fantazii se meze nekladou a za vše ze sladkého, ale i slaného pokušení, budou místní zdravotníci vděční.

Sladké a slané dobrůtky můžete přinést k nám, do Dobrovolnického centra, vždy v pondělí a čtvrtek v otevírací době ADRA obchůdku od 9 do 16 hodin (popřípadě kdykoli jindy po předchozí telefonické domluvě s koordinátorkou dobrovolníků Hanou Vítovou na tel.  čísle +420 734 171 307) na ulici Radniční 1242 ve Frýdku. My následně všechny dobroty do nemocnice dovezeme a předáme zdravotníkům.

Budeme také rádi za sdílení mezi všechny „pekaře a pekařky“, abychom ukázali zdravotníkům, že PEČEME S NIMI.

Pojďte do toho s námi…