Kupte si permanentku na příští sezonu už teď a ušetříte! (pouze do 8.3.)
Novinky
Vážení fanoušci frýdecko-místeckých rysů, máme pro vás super zprávu. Začíná totiž prodej permanentních vstupenek na sezonu 2024/2025! Když si permici zakoupíte do 8.3.2024, získáte ji za stávajících podmínek!

Již třetím rokem začínáme prodej permic na další sezonu ještě před koncem sezony stávající. V předchozích letech si tuto možnost oblíbila většina našich fanoušků. Právě brzkým nákupem, či prodloužením permanentky, získáváte vaše místo na zápasy HC Frýdek-Místek za těch nejvýhodnějších podmínek! Navíc si můžete užít letní měsíce bez startosti, nemusíte sledovat termíny prodeje a vaše místo do Polárky máte vyřešeno.

 

PRODEJ PERMANENTEK ZA STÁVAJÍCH PODMÍNEK POUZE DO 8.3.2024!

Vážení hokejoví příznivci, již ve čtvrtek 29. února odstartoval prodej permanentních vstupenek na následující sezonu 2024/2025. Nové permice si můžete zakoupit již nyní online nebo osobně na domácím zápase proti Porubě (v pátek 1.3.), a to ihned po otevření haly (tj. 60 minut před úvodním buly). Poslední možnost využít akci a osobně nakoupit permanentku budete mít v pátek 8.3. na autograimádě v OC FRÝDA od 16 do 18 hod (vedle jídelní zóny).

"Pro naše fanoušky máme dvě zásadní novinky! Zavedli jsme dětské permanentky (do 15 let) za poloviční cenu a jako první v Chance lize máme vlastní aplikaci, která výzarně usnadní sdílení permanentek s přáteli, rodinou nebo kolegy z práce. Permanentku můžete využít také jako dárkové poukazy, které máte vždy připraveny v kapse ve vašem telefonu." sdělil Jakub Mikulík, výkonný manažer HC Frýdek-Místek.
 

KDY A JAK JE MOŽNO SI NOVOU PERMICI ZAKOUPIT?

Permanentní vstupenky budeme prodávat na domácím zápase proti Porubě v pátek 1.3. v těsné blízkosti fanshopu (přízemí sektoru A) a to již od 16.00 h až do konce zápasu a vyřízení poslední objednávky. Poslední možnost osobního nákupu permanentky za akční cenu budete mít v rámci autogramiády v OC Frýda, která se koná v pátek 8.3. od 16.00 do 18.00 h.

Pro urychlení prodeje, prosíme fanoušky, aby měli připravenu platbu v hotovosti. K dispozici máme totiž jen jeden terminál na tři prodejce.

 
 
Zakoupit nebo prodloužit permanentku můžete také prostřednictvím online systému na webu: https://bit.ly/hcfm-permanentky-24-25
 
V případě, že permanentku prodlužujete a nemáte zájem o novou plastovou kartu, zůstává vám karta stávající, kterou máte "nabitou" na příští hokejovou sezonu. Při nákupu stačí opsat číslo permanentky, které najdete nad QR kódem stávající permice.
 
Pokud permanentku zatím nemáte a kupujete své místo na hokejová utkání A-týmu v hale Polárka nově, kartu si budete moci vyzvednout v průběhu utkání proti Porubě, na autogramiádě ve Frýdě, nebo po osobní domluvě v jiném termínu.
 
Do 8.3.2024 tak bude možné zakoupit permamentku na sezonu 2024/25 za stávajících podmínek, tj. za výhodnou cenu 2 200 Kč. Cena permanentky na příští sezonu bude stanovena později. Osoby se zdravotním postižením zaplatí 1 900 Kč.
 

KOUPI PERMICE UŠETŘÍTE OPROTI NÁKUPU JEDNOTLIVÝCH VSTUPENEK VÍCE NEŽ 1 400 Kč!*

*Vycházíme z herního systému a počtu přípravných zápasů sezony 23/24.


NOVĚ TAKÉ DĚTSKÉ PERMANENTKY!

Rodiče, ale i malí fanoušci jistě ocení, že pro ně klub připravil dětské permanentky do 15 let. Cena této permice, kterou budou mít mládežníci na celou základní část včetně přátelských utkání, je klubem stanovena na částku 1 100 Kč. (s dětskou permanentkou je možné projít pouze přes "dětské" turnikety a tudíž je přenosná pouze pro děti do 15 let)
 
 

REVOLUCE VE VYUŽÍVÁNÍ PERMANENTEK HC FRÝDEK-MÍSTEK!

Další novinkou je nová mobilní aplikace HC Frýdek-Místek. Tato aplikace vám přinese snadné sdílení permanentek s vašimi přáteli, rodinou, nebo uvnitř vaší firmy. Aplikace vám také umožní možnost importování kalendáře zápasů a akcí HC Frýdek-Místek do svého telefonu a najdete tam tak veškeré důležité informace na jednom místě. Dokonce si zde můžete objednat vzkaz (i s fotografií) na velkoplošné LED obrazovky, který se zobrazí v průběhu třetiny. Mobilní aplikace HC Frýdek-Místek je dostupná na App Store i Google Play. Více informací najdete ZDE.