Akce, co tu ještě nebyla! Vezmi svého pejska na hokej!
A-tým
Bohuna říkala… „Ty Karel, na co furt civíš do teho komputera?“ „Hej Maruno, neuvěříš. Oni na tom našim hokeju se asi pomatli či co. Le, prý přijď na hokej se psem. To fakt?“ „No a co jako? Beztak ho taháš všude - furt na Lysu, do hospody, v létě k židovi... Tak ho vem aj na hokej, ať se pozná s kamošama. Však tam beru psi všeci, aj Milan odvedle.“ „Jak viš? Jsi s ním mluvila?“ „Ne, Bohuna pravila…“

Co teda přesně ta Bohuna říkala?

Sobota 17.2.2024 je den, kdy zboříme další mýtus a v rámci dobročinné činnosti uspořádáme jedinečný program během zápasu proti Třebíči. Tentokrát pomůžeme psímu útulku Čtyřlístek.

 

Podpoříme psí útulek a seznámíte se s pejsky k adopci!

Koupí dobročinného pěnového puku za "pade" přispějete celou částkou na jeho chod. Navíc získáte speciální kartičku s našim hokejistou a pejskem k adopci přímo od GOAL Cards, oficiálního výrobce hokejových karet pro Chance ligu.

O přestávce si tedy zasoutěžíme v hodu pěnovými puky o automatický kávovar a bezdrátová sluchátka, na památku si odnesete hokejovou kartičku, kterou nikde jinde nezískáte. Podpoříte tím dobrou věc a třeba se právě prostřednictvím kartičky seznámíte s novým členem vaší rodiny!

Seznámit se s pejsky k adopci budete mít možnost ale také přímo na hale! Chovatelé ze Čtyřlístku přijdou v sobotu na hokej ta a vezmou s sebou pár svých ňufanů, o které se starají. Rádi vám o nich vše řeknou, a pokud si nevyberte, můžete si naplánovat výlet do Albrechtic nebo Petrovic, kde jsou další bobani bez domova…

 

Na zápas se psem!

A vy, co už nějakou tu němou tvář doma máte, nemusíte zoufat, na zápas proti Třebíči se nám podařilo zajistit výjimku a do haly můžete dorazit se svým mazlíčkem! Pejskaři budou mít vyčleněnou část sektoru A4, aby je nerušili fanoušci, co neumějí štěkat. Jasně, nějaký ten pamlsek a samozřejmě voda v miskách. Páníčci budou mít možnost si zakoupit speciální psí (nebo také člověčí) šátek v klubových barvách, aby bylo jasné, komu kdo fandí!

Kde myšlenka vznikla?

"Od začátku nám s organizací zápasu pomáhá Lada Peterková, manželka Honzy Peterka, jednatele klubu a bývalého hokejisty. Lada i se samotnou myšlenkou přišla, protože po novém roce se psí útulky často plní. Inspirací pro nás byly zápasy z Kanady a USA, kde mají už dlouholetou tradici" prozradil zrod myšlenky Jakub Mikulík, výkonný manažer klubu HC Frýdek-Místek. "Naše motto „Dva břehy, jeden tým“ pro nás představuje více úrovní. Jednou z nich je pomoc druhým. Nedávno jsme pomáhali Šimonkovi, byli součástí akce O kapku lepší hokej a nyní chceme podpořit naše zvířecí kamarády. Věříme, že pomáhat s námi budou chtít také naši fanoušci a zapojí se do tematického zápasu s názvem Puky a tlapky,“ dodává Jakub Mikulík.

Tím, že se tyto utkání organizují především v Kanadě, na zkušenosti jsme se zeptali právě Kanaďana a čerstvou posilu našeho partnerského klubu z Třince, Adama Helewky (28).


Jaké má zkušenosti se „psími“ zápasy Adam Helewka, který působil několik sezon v AHL?

"Je to skvělý zážitek přivést své pejsky do haly, podívat se na hokej a setkat s dalšími pejskaři a milovníky zvířat. Za mě ta zkušenost byla skvělá! Zábava a rozhodně něco nového pro fanoušky, aby to zažili," pousmál se osmadvacetiletý forvard třineckých Ocelářů. Myslím, že je to skvělý nápad, probíhá to v pohodě a nikdy jsem ani neslyšel o žádném problému,“ pochvaluje psí zápas Helewka. "Samozřejmě, že tradiční hokejoví fanoušci jdou na samotný zápas, aby sledovali hokej. Ale některým lidem, když řekneš, že můžou přivést své mazlíčky, je pro ně utkání o to více zábavnější,“ dodal Adam Helewka.

Tak neseďte v sobotu doma, přijďte s námi pomoci neziskové organizaci Čtyřlístek pro hafany, mrknout se na hafany, podpořit naše rysy v dalším důležitém utkání a hlavně zažít výjimečnou akci!

Vstupenky na zápas a do "psího sektoru" ZDE

Vstupné pro pejsky je ZDARMA

Jestli je váš hafan velký nebo malý, vstup na vodítku do haly má povolen. Nicméně zvažte zda zvládne atmosféru hokejového utkání a společnost jiných pejsků, ať se nám na zápase nehádají, ale spolu s námi fandí.

Pac a pusu? PAC NA PUKU!

#DvaBřehyJedenTým

 

Fotogalerie ze zápasů PAWS AND PUCKS (puky a tlapky):

Foto: Cleveland Monsters, AHL

Foto: San Antonio Rampage, AHL

Foto: Cleveland Monsters, AHL

Foto: San Jose Barracuda

Foto: Cleveland Monsters, AHL

 

Foto: San Antonio Rampage

Foto: Mississauga Steelheads, OHL

Foto: Saskatoon Blades, WHL

Foto: Indy Fuel, ECHL

Foto: Indy Fuel, ECHL

Foto: San Antonio Rampage, AHL

 

Foto: San Jose Barracuda, AHL

Foto: San Antonio Rampage, AHL

Foto: New York Islanders