Jako na divokém západě: B-tým přestřílel Orlovou
Mládežnický hokej
Druhé domácí utkání mužského B-týmu bylo střelecky velmi pestré, hlavně ze strany domácích hráčů, kteří přestříleli Orlovou 46:14. Hráči divákům nabídli spoustu gólových momentů, menších potyček, ale hlavně vítězství.

V neděli 3. 10. 2021 hráči „béčka“ nastoupili ke svému druhému domácímu utkání, ve kterém se střetli s týmem MSK Orlová. Ta si chtěla z Frýdku-Místku odvézt své první body, to se jí však nepodařilo. Již od začátku byla jasně vidět dominance domácího týmu, který soupeře přebruslil a přestřílel. Ve 13. minutě skóroval Adam Urban, kterému asistoval Vojtěch Pindel. Do šaten se šlo s těsným náskokem 1:0 pro domácí tým.

Ve druhé třetině vstřelil Adam Urban svůj druhý gól v utkání, posunul tak „béčko“ o krok blíže k vítězství. Asistence Vojtěch Pindel a Filip Indrst. I v této třetině ukázal B-tým, kdo je tady doma a kdo si jde pro další body. Stav utkání se do konce třetiny nezměnil, 2:0 pro domácí.

Na úvod třetí třetiny se hostům podařilo snížit na 2:1. To ovšem naše kluky nevyvedlo z míry a po pár minutách zvýšili svůj náskok opět na dva góly, když skóroval Filip Indrst, stav utkání 3:1. Svou třetí asistenci v zápase přidal Vojtěch Pindel. O konečném výsledku a vítězství 4:1 rozhodl Petr Slovák, který se vrátil zpět do Frýdku-Místku ze Studénky. Asistence Ondřej Fiala. B-tým si tak připisuje další důležité body do tabulky.

Na další utkání se můžete těšit ve středu 6. 10. 2021 na ledě HC Wolves Český Těšín od 18:00.