Hráči 9. třídy získali stříbrné medaile na turnaji v Novém Jičíně
9. třída odehrála turnaj v nedalekém Novém Jičíně, odkud přivezla stříbrné medaile...

V prvním utkání hráči nastoupili proti AZ Havířov. První polovinu ovládli Havířovští poměrem 2:0 a druhou polovinu zase naši kluci zvládli stejným poměrem 2:0. Jelikož se každá polovina počítala zvlášť, tak oba týmy měly po prvním utkání 2 body na kontě. Druhé utkání naši kluci odehráli ihned po úpravě ledu a ve vlažnějším tempu bojující hráče Kopřivnice porazili až v závěru prvního poločasu poměrem 2:1. V druhé polovině již našim docházely fyzické i mentální síly a soupeř toho využil a vsítil jediný a vítězný gól na 1:0. I přes snahu a převahu našich hráčů již branka nepadla. Ve třetím utkání proti domácím Ďáblíkům z Nového Jičína jsme síly zmobilizovali a první poločas vyhráli 3:1, tato výhra nám přinesla jistotu druhého místa na turnaji. V poslední dvacetiminutovce jsme neproměnili řadu vyložených šancí a opět jsme po zbytečné chybě inkasovali na 0:1, při závěrečné power play jsme přeci jen vytěžili branku 7 vteřin před závěrečnou sirénou a potvrdili druhé místo na turnaji. Celkově turnaj vyhrál Havířov, třetí místo obsadila Kopřivnice a čtvrtý skončil Nový Jičín. Všem hráčům, trenérům i vedoucímu děkujeme za skvělou reprezentaci města i klubu Frýdek-Místek.

Na turnaji reprezentovali Jakub Váňa, Jan Káňa, Peter Holéczy, Adam Krpec, Jan Chýlek, Tomáš Stareček, Šimon Weizer, Jakub Indrst, Tomáš Bobok, Lukáš Grzymek, Jan Urbačka, Filip Bongilaj, Nikolka Špačková, Adam Menšík, Lukáš Laucký, Matěj Chybík, trenéři Michal Bobok s Tomášem Snášelem a vedoucí týmu Jan Urbačka.