Frýdek-Místek vyzve Moravské Budějovice, kdo zvítězí tentokrát?
Frýdek-Místek na svém ledě ve středu přivítá Moravské Budějovice. V prvním a druhém vzájemném utkání dokázali Frýdecko-místečtí bez problému zvítězit, v tom posledním však Žihadlům podlehli. Kdo se bude radovat tentokrát? Zápas startuje v 18:00!

HC Moravské Budějovice

Moravské Budějovice jsou po třetí čtvrtině základní části se svými 50 body na šestém místě v tabulce východní skupiny. Sedmý Nový Jičín je na tom bodově úplně stejně a Moravské Budějovice tak jsou o příčku výše pouze díky lepšímu celkovému skóre, které je 150:134. Nejproduktivnějšími útočníky jsou Lukáš Havel (28+17) a Filip Matějka (15+29). V brance se pravidelně střídají gólmani Jiří Šťastný a Milan Máj.

Vzájemná utkání

Frýdek-Místek se letos s Moravskými Budějovicemi setkal poprvé v rámci druhého kola soutěže na venkovním ledě. Svěřenci trenéra Juříka nedovolili Žihadlům vstřelit ani jednu branku a zvítězili vysoko 6:0. Juraj Šimboch tak hned ve svém úvodním utkání vychytal čisté konto.

I ve druhém střetnutí zvítězili frýdecko-místečtí hokejisté. První třetina sice skončila bezbrankově, v těch dalších už ale domácí rozhodli o své výhře. Frýdek-Místek tak nakonec porazil Moravské Budějovice 5:2.

Ke třetímu vzájemnému duelu vyjeli Frýdecko-místečtí opět na led Žihadel. Tentokrát však domů přijeli s prázdnou. Moravskobudějovičtí dokázali obrat suverénní Frýdek-Místek o všechny body, když jej porazili 6:4.

Středeční utkání můžete sledovat také v textovém online přenosu na Onlajny.com.