Frýdek-Místek se doma utká s Havířovem a bude chtít potvrdit skvělou formu
Novinky
V posledním utkání si Frýdek-Místek připsal výhru na Slavii a doma proti Havířovu bude chtít potvrdit roli favorita. Dnešní soupeř se v tabulce nachází na devátém místě.

Hokejisté Frýdku-Místku potvrzují skvělou formu a drží se na absolutním vrcholu tabulky. Včera tým odcestoval do hlavního města, kde se utkal se Slavií. Domácí tým sice měl více ze hry, ale došlo k potížím s produktivitou. Rysi nakonec urvali těsnou výhru 2:0 a spokojeně se vrátili domů.

AZ RESIMODO HAVÍŘOV

Havířov se v tabulce nachází na devátém místě se sedmi body. Hráči si připsali dvě výhry v základní hrací době, dvě prohry a jednu porážku v prodloužení. V posledním zápase Havířov doma přivítal Kadaň. Zápas nabídl víceméně vyrovnanou partii v prvních dvou třetinách. V závěrečné třetině už domácí hokejisté dominovali a dokázali urvat vítězství 4:1. Nejlepším střelcem týmu je Vojtěch Tomi, který si na své konto připsal tři branky a jednu asistenci. V dnešním zápase bude Frýdek-Místek plnit roli favorita, což vyplývá i ze vzájemných zápasů. Týmy proti sobě nastoupily čtyřikrát, z toho rysi třikrát urvali tři body a jednou vyhráli v prodloužení.