Frýdek-Místek přivítá na svém ledě Benátky
Po posledním střetnutí s Kadaní přichází pro frýdecko-místecké hokejisty další zápas před vlastním publikem. Domácí vyzvou Benátky, které se aktuálně nacházejí na dvanácté příčce tabulky. Úvodní vhazování je naplánováno na sobotu 18. 11. v 17 hodin.

Těžší období Frýdeckých

Po výborném startu do této sezony přicházejí pro svěřence Jiřího Juříka poněkud horší chvilky. Z posledních osmi utkání se jim podařilo zvítězit jenom dvakrát, konkrétně s Přerovem a Českými Budějovicemi.

Naposledy si domácí neporadili s Kadaní, která se aktuálně nachází na samotném konci prvoligové tabulky. V tomto utkání vedli frýdecko-místečtí už 3:0, nicméně po samostatných nájezdech slavil soupeř.

I tak se soupeři neukazují v Polárce rádi. Domácím hokejistům se podařilo před vlastními fanoušky zvítězit hned šestkrát z posledních osmi pokusů.

Trápení se Benátek

Středočeši zažívají velmi krušné časy. Aktuální forma mluví za vše, když se jim podařilo zvítězit pouze třikrát z posledních patnácti pokusů.

Úvod tohoto ročníku však vypadal pro hosty poměrně dobře. Z prvních šesti utkání získali Benátečtí hned 12 bodů.

V posledním střetnutí přivítal náš soupeř na svém ledě Přerov. Tento zápas byl plný obratů a fanouškům se musel líbit. Po brankách Gaga a Bergera sice Benátky prohrávaly už 0:2, ale podařilo se jim něco méně vídaného. Nejenom že se jim podařilo vyrovnat, dokonce průběh utkání zcela otočily a dostaly se do vedení 4:2. V úvodu třetí periody Přerovští vyrovnali a zápas tak doputoval až k samostatným nájezdům. V těch po šesti sériích zvítězil tým Zubrů a na Benátky zbyl pouze bod.

V 10. kole zvítězili Frýdecko-Místečtí po prodloužení

První vzájemné mistrovské utkání během tohoto hracího ročníku připadalo na sedmý říjen. Nutno podotknout, že to byl velmi vyhrocený zápas. Benátečtí sice vedli, ale po gólu Michala Kvasnicy z 15. minuty dlouho trval nerozhodný stav. Když frýdecko-místečtí opět vyrovnali, tentokrát v 55. minutě, tak utkání směřovalo do prodloužení. V něm rozhodl Milan Mikulík, takže bod navíc brali naši hokejisté.