Frýdecko-místecké béčko bude chtít po čtyřech prohrách zvítězit v Krnově
Po skvělém vstupu béčka Frýdku-Místku do sezóny nastal úpadek a čtyři prohry v řadě. Naposled nezvládlo domácí utkání s Bohumínem a prohrálo vysoko 1:6. Nyní budou chtít konečně naplno bodovat v Krnově, který podlehl v Orlové.

Béčko Frýdku-Místku prohrálo už čtyři zápasy v řadě

Po skvělém vstupu do sezóny, kdy Frýdek-Místek „B“ obsadil i první místo se nyní nachází až na šestém místě s devatenácti body. Po prohrách v Orlové, Rožnově a Porubě přivítalo béčko Frýdku-Místku v hale Polárka Bohumín. Už po první třetině hosté vedli o gól. Ve druhé přidali další tři, zatímco rysi pouze jeden.

V poslední třetí periodě Bohumínští vstřelili ještě další dva góly a vyhráli vysoko 6:1. „Celkově naše hra není úplně ideální. Začíná to na tréninku, chodí nás malý počet, jsme nesoustředění na zápase. Musíme podchytit začátky a více bojovat. Tam je ta chyba." Okomentoval utkání Filip Golasovský.

V sobotu 25. 11. zajede Frýdecko-místecké béčko do Krnova. Hrát se bude na Zimním stadionu Krystal od 17:00.

Po gólové přestřelce vyšel Krnov v Orlové naprázdno

Krnov se momentálně nachází na sedmém místě s osmnácti body a skóre 42:44. V posledním utkání odehrál utkání na ledě Orlové. Branky padaly už od samého začátku utkání. První gól sice vsítili domácí, ale během třinácti minut Krnovští otočili utkání a vedli 3:1. Do konce první sirény ještě domácí snížili na rozdíl jediné branky.

Image Caption

Do druhé periody vstoupila lépe Orlová a po dvou gólech vedla 4:3. Po chvíli ale Krnov odpověděl a výsledek srovnal. Do třetí třetiny vstoupili lépe Krnovští, ale v polovině poslední periody domácí srovnali a dvě minuty před koncem vsítili vítěznou branku. Krnov tak v Orlové po dramatickém zápase prohrál 5:6.

V prvním vzájemném utkání vyhrálo béčko Frýdku-Místku 4:1

Ve 4. kole se utkalo domácí béčko Frýdku-Místku s Krnovem. V první třetině padl pouze jeden gól, který vstřelil Tomáš Mičulka. Ve dvacáté sedmé minutě přidali rysi druhou branku, tentokrát se prosadil Ondřej Fiala.

Krnov sice za třicet tři vteřin snížil opět na rozdíl jediné branky, ale před koncem druhé třetiny poslal domácí do dvoubrankového vedení Vojtěch Ševčík a po druhé periodě tak Frýdek-Místek „B“ vedl 3:1. Uklidňující branku přidal ve čtyřicáté páté minutě Jan Carbol. Béčko Frýdku-Místku tak v domácím prostředí vyhrálo 4:1.