Fanoušci rozhodnou o trenérovi a hráči měsíce listopad
A-tým
Rysům se druhá část základní části vydařila přeci jen lépe, než byl samotný vstup do letošního ročníku Chance ligy. Zlepšených výkonů našeho celku si všiml také portál Hokej.cz. V nominaci na trenéra a hráče měsíce listopad jsou Martin Hrnčár a Filip Haman.

Webový portál www.hokej.cz zařadil do All-Star týmu za měsíc listopad pětici David Honzík, Filip Haman, Antonín Bořuta, Zdeněk Doležal, Vojtěch Střondala a Daniel Rákos. Právě pro frýdecko-místeckého obránce mohou fanoušci hlasovat do pondělí 4. prosince 2023, kdy soutěž skončí ve 12:00 hodin a následně bude vyhodnocena.

Hlasovat můžete na tomto odkaze:  ZDE

Filip HAMAN (O, HC Frýdek-Místek)
U nečekaného vzepětí odepisovaného Frýdku-Místku hraje jednu z klíčových rolí – je nejvytíženějším obráncem mužstva. V listopadu zapsal do statistik pět bodů (1+4), v kolonce +/- si pak polepšil hned o osm plusových bodů.


Na zlepšených výsledcích rysů má velký podíl také slovenský stratég Martin Hrnčár. Není proto divu, že i on bude bojovat o titul Trenér měsíce listopad. Kouči můžete svůj hlas poslat rovněž na stejném odkaze, a to ZDE.

O vítězi rozhodnou přímo čtenáři Hokej.cz, a to ze tří trenérů nominovaných redakcí: za měsíc listopad byli vybráni Martin Hrnčár (Frýdek-Místek), Tomáš Jirků (Pardubice B) a Jiří Režnar (Poruba).


Nezapomeňte, hlasuje se pouze do pondělí 4. prosince a jeho dvanácté hodiny polední!!!