20.06.2019 | Mario Schüler

FMsportFEST 2019 bavil i ty nejmenší účastníky

FMsportFEST 2019 – naprosto skvělá sportovní akce, která by se dala rovněž nazvat i olympiádou. Hlavním pořadatel akce byl Libor Uher se svým týmem, a to vše ve spolupráci se Statutární městem Frýdek-Místek. Pestrou škálu disciplín obohatil i HC Frýdek-Místek.

Severovýchodní kout republiky zažil o víkendu 15. – 16. 6. 2019 sportovní olympiádu. Ta byla složena především z tradičních disciplín na kolečkových bruslí a horských kolech, ale v letošním přibyl běh, triatlon a koloběžky. Mimo toto sportovní využití připravil HC Frýdek-Místek skvělou akci v podobě střelby na branku a připravené byly i dvě hokejová hřiště, kde si zájemci mohli zahrát proti sobě. Všichni, kdo zavítali k hokejovému stánku, měli možnost potkat se osobně s prvoligovými hokejisty Honzu Zahradníčkem a Lukášem Motlochem. Kde jsou hokejisté, tam nesmí chybět ani Freddy, který si akci rovněž náramně užil. U mnohých zájemců o střelbu či setkání s hokejisty, kteří rozdávali podpisy, úsměvy i sladkosti skončil maskot v rodinném albu s dětmi.

Nebylo to však jen o tom. Freddy dostal zodpovědný úkol, když po skončení hlavního inline závodu, měl na starost dětský inline a hobby koloběžky závod. Nadšení malých sportovců bylo znát nejen ze závodu, ale i z přítomnosti Freddyho, který se fotil opravdu s každým.

Skvělou akci si užili opravdu všichni, ale určitě i ti nejmenší, kteří si vyzkoušeli své hokejové dovednosti a jejich radost ze sportovního dne byla znát, neboť jejich úsměv a spokojenost je přeci tou největší odměnou jak pro organizátory, tak pro samotné účastníky akce.

„Akce byla víc než skvělá. Organizátoři měli všechno perfektně připravené a všichni, kdo k nám dorazili, byli maximálně spokojení. Za to jsem rád a věřím, že podobných akcí bude pro naše fanoušky i v budoucnu dost a všichni budou maximálně spokojení, jako tomu bylo i tentokrát“, dodal Jan Zahradníček.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka