Dres rysů budou znovu oblékat Haman, Havránek, Homola a Výtisk!
Novinky
Náš klub pokračuje ve výrazné stabilizaci svého kádru pro nadcházející sezonu, která bude už v pořadí devátou v rámci první ligy. V dresu s rysem na hrudi bude pokračovat kvarteto obránců. K jednotlivým hráčům připojil svůj komentář asistent trenéra Jozef Daňo, který v našem klubu má defenzivní činnost ve své kompetenci.

FILIP HAMAN

"Filip v minulé sezoně naplnil očekávání, která jsme do něj vkládali. Počítali jsme, že se zařadí mezi TOP beky, což se nakonec splnilo. Je velmi platný na pravé straně během přesilovek. S jeho hrou panovala spokojenost. Díky svému přístupu byl povolán do extraligy. Kvalita je u něj vysoká, jsme rádi, že Filip bude u nás pokračovat. Měl by být jedním z naších klíčových beků, počítáme s ním pro přesilovky."

 

 

ŠTĚPÁN HAVRÁNEK

"Havri začínal trénovat s Oceláři. Měl to trošku hektické, myslel, že dostane v Třinci větší šanci, což se nestalo. Přišel k nám, pochipil svou roli. Je to na poměry první ligy nadstandarní hráč. Pokud na sobě bude i nadále tvrdě pracovat, má v extralize otevřené dveře. Je velký, silný, má slušnou střelu, velmi dobře bruslí. Pokud se u nás ukáže v dobrém světle, určitě přijde pozvánka k Ocelářům. Jsme ale moc rádi, že ho teď máme v našem týmu, kvalita je u něj nesporná."

 

 

DAVID HOMOLA 

"Homi na startu loňské sezony nehrál stabilně, ocitl se na hraně sestavy. Postupem času se ale i díky zranění jiných hráčů dostal do sestavy a rozhodně nezklamal. Rozhodli jsme se prodloužit spolupráci, což je pro něj určitě dobře. Nasazovali jsme jej také na oslabení, kde si plnil poctivě své úkoly. Když naváže na předchozí sezonu, tak svoje místo v sestavě by měl udržet."

 

 

JAN VÝTISK

"Vyply už sice má nějaký věk, ale stále je platným členem týmu. Honza má velký přínos pro celkovou atmosféru v kabině. Je to správný chlap na správném místě. Když bude mít po svém boku mladšího kolegu, který to odbruslí, Honza může na ledě hru znovu správně kočírovat. Cítíme, že potřebujeme takto zkušeného hráče, který se nebojí hrát tvrdě, a bude platný při oslabení. Také hlavní trenér projevil o Vyplyho zájem. Myslím si, že by to mohlo rovněž letos fungovat. Honza je správný lídr! "