Dorostenci se s Opavou přetahují o druhou příčku
Dorostenci v pátek sehráli v Polárce s Opavou další duel nadstavbové části, která se chýlí ke konci. Bojují v ní o druhou příčku právě se soupeřem, kterého koncem týdne hostili. Po výhře mají nyní v tabulce oba týmy shodný zisk bodů.

HC F-M – Hokejový klub Opava s.r.o. 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

V první třetině využil přesilovku Holaň a v polovině utkání domácí vedli už 2:0 po gólu Grzymka. Jenže hosté se nevzdali a srovnali, když také využili jednu z přesilových her. Početní převahu ovšem zužitkovali ještě jednou i Frýdecko-Místečtí dvě minuty před koncem zásluhou Pšenici.

„Byli jsme v hodně oslabené sestavě, ale přesto jsme zabojovali a vyhráli nad silným soupeřem, který byl v plné síle,“ potěšilo trenéra Michala Boboka, jehož týmu zbývají poslední dva zápasy soutěže. V neděli hrají dorostenci znovu doma, proti lídrovi tabulky Tigers Zlín, s nímž bude velmi těžké bodovat.

Bodovali: Pšenica 1+1, Grzymek 1+1, Holaň 1+0, Deseyve 0+1, Badžgoň 0+1.