Další utkání odehrají rysi na ledě Litoměřic
Novinky
Po velmi povedeném utkání na domácím ledě s Přerovem zavítá Frýdek-Místek do Litoměřic. Rysům se v této sezóně velmi daří a jsou na třetím místě tabulky. Zítřejší soupeř to tak nebude mít vůbec lehké a z deváté pozice se bude snažit uhájit vítězství před domácím publikem. Utkání začíná v 18:00 v Kalich Areně.

Pět vítězství v řadě na domácím ledě

Rysům se letos na domácím ledě daří. Z osmi zápasu mají na svém kontě šest výher a to potvrdili i v minulém utkání s Přerovem. Od začátku utkání byli domácí ve vedení, když se před brankou Přerova objevil Vít Christov, kterému stačilo jen nastavit hokejku, a tím poslal svůj tým do vedení.

Drama přišlo až na konci třetí třetiny. Radomír Pala vrátil svůj tým zpět do boje nekompromisní střelou. Rysi ale nečekali dlouho a přidali ještě další dvě branky. „Zavřeli jsme to, ubránili jsme to a vyhráli jsme.“ Takto hodnotil poslední minuty poslední třetiny domácí brankář Jan Strmeň.

Litoměřice si vystřílely důležité tři body na ledě Kadaně

Litoměřice vstoupily do utkání velmi dobře. V početní výhodě se trefil Denis Kusý a o pár minut později využil chyby domácích Matyáš Kantner a zakončil do horního rohu kadaňské klece. Domácí ale dlouho nečekali a dokázali dorovnat. Dvakrát se trefil Jan Müller. Oba týmy přidaly ještě další branku a stav utkání tak byl 3:3. Rozhodlo se až na konci třetí třetiny, kdy Denis Kusý z Litoměřic nezaváhal a zajistil svému týmu vítězství.

V prvním vzájemném utkání zvítězil Frýdek-Místek

Tyto dva celky se v této sezóně poprvé střetly na konci září ve Frýdku-Místku. Utkání bylo velmi střelecky nabité a vyrovnané. Rysi se dostali do velmi pěkného vedení 4:0. Dvakrát se trefil Vít Christov a další branky přidali Pechanec a Bajtek. Hosté ale dokázali snížit náskok domácích na rozdíl jedné branky. Minutu před koncem utkání rozhodl Michal Kovařčík střelou do prázdné brány a rysi zvítězili 5:3.

Nejlepším střelcem Litoměřic je Vítězslav Bílek

Stadion Litoměřice má 24 bodů a nachází se na deváté příčce v tabulce WSM ligy. Nejlepším střelcem ve Vítězslav Bílek, který se dokázal trefit celkem šestkrát. Nejproduktivnějším hráčem a zároveň hráčem s největším počtem asistencí je Aleš Pavlas (2+10). Nejtrestanějším hráčem tohoto celku je Martin Havelka s počtem 41 TM. Nejúspěšnějšími brankáři jsou Martin Michajlov (92,98%) a Tomáš Král (92,17%).