Čtvrtfinále play-off pokračuje: Frýdek-Místek poprvé na domácím ledě
Po úvodním dvojutkání v Jihlavě vypadá série pro Rysy nepříznivě. Prohráli oba dva zápasy, což značí průběžný stav 0:2 na zápasy. Příležitost k reputaci mají frýdecko-místečtí hokejisté hned ve čtvrtek a v pátek. Oba zápasy startují v 18:00. Přijďte naše hochy podpořit!

Čtvrtfinále Play-off

26. 2. 2016 HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek 4:3pp.

Branky a nahrávky: 15. Zeman (F. Seman, Čachotský), 17. Šidlík (Hubáček), 34. Čachotský (Kaláb, Zeman), 65. Diviš (Šidlík, J. Skořepa) – 31. Chmielewski (Adámek, Klimša), 35. Cienciala (O. Kovařčík, Michal Roman), 52. Klimša (Miloš Roman, Adámek)

První utkání v Jihlavě bylo nesmírně vyrovnané. Rysům se podařilo dohnat dvougólové manko a dostat zápas do prodloužení. V něm byli šťastnější nakonec Jihlavští, protože dokázali zvítězit po gólu z 65. minuty.

27. 2. 2017 HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek 2:0

Branky a nahrávky: 8. Danišovský (Hubáček, Důras), 52. Hubáček (Kajínek, Důras)

Ve druhém zápase ukázali jihlavští hokejisté, proč skončili po základní části na druhé příčce. Zápas měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli 2:0.

Kanadské bodování

Frýdek-Místek může těšit úspěšnost jejich hráčů. Celému kanadskému bodování totiž vévodí Aron Chmielewski s desíti body (4 + 6) a hned za ním je Marek Růžička s devíti body (5 + 4). Z řad domácích se v první desítce umístili ještě Marián Adámek (0 + 6) a David Ciencala (4 + 1).

Domácí zápasy

2. 3. 2017 HC Frýdek-Místek – HC Dukla Jihlava od 18:00

3. 3. 2017 HC Frýdek-Místek – HC Dukla Jihlava od 18:00

Sestavy z minulého utkání

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Šimboch) – Adámek, Kania, Michal Roman, Štebih (A), Bartko, D. Stránský, Haman – Miloš Roman, Pechanec, Chmielewski – O. Kovařčík, Klimša (C), M. Kovařčík – Franek, Jaroš, Samiec – Lacka.

HC Dukla Jihlava: Škarek (M. Svoboda) – Kajínek, J. Říha, Dundáček, Bilčík, Kaláb (A), Šidlík, Půža – Diviš, J. Skořepa, Jiránek – Danišovský, Hubáček, Důras (A) – Jergl, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, Jícha, Březina.