Charitativní týden Chance ligy se znovu vydařil
Novinky
Ve dnech 14. – 20. listopadu se konal Charitativní týden Chance ligy, do kterého se zapojily takřka všechny prvoligové kluby, včetně HC Frýdek-Místek.

HC FRÝDEK-MÍSTEK se stejně jako v loňském roce zapojil do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která letos proběhla v týdnu od 14. do 20. listopadu, se zúčastnily takřka všechny týmy Chance ligy. Společně tak všichni pomohli dobré věci.

Výtěžek z aukce, do které přispěl několika věcmi i náš klub, činí nakonec krásných 51 050 Kč (jen dva dresy Vlastimila Dostálka se vydražily za částku kolem šesti tisíc korun). Zmíněný výtěžek tak poputuje na konto projektu Klokánku organizace Fondu ohrožených dětí.

Zahanbit se rovněž nedali i frýdecko-místečtí fanoušci se zlatým srdcem. Klub totiž uspořádal sbírku pro Charitu Frýdek-Místek (senioři, lidé se zdr. postižením, rodina, děti, mládež, lidé bez domova, hospicová péče), kde se podařilo získat:

  • finanční dar ve výši 10.000 Kč (od fanoušků, hráčů, realizačního týmu a vedení HC Frýdek-Místek)
  • luxusní kávovar od společnosti DATART CZ v hodnotě 9.500 Kč
  • potraviny a vánoční ozdoby od supermarketu Tesco
  • textil od Jumpcentra Trampolínový park F-M

Z Frýdku-Místku celková podpora dobročinných organizací v rámci Charitativního týdne Chance ligy tak činí 30.000 Kč!

Celorepublikové akci přispěla také společnost Chance. Ta slíbila za každého diváku na stadionu v daném týdnu 1 Kč. Celkem zavítalo na utkání Chance ligy 23 352 lidí, tato částka by měla putovat na transparentní účet bývalého hokejisty Martina Petruse, jenž bojuje s vážnou nemocí.

Klub HC Frýdek-Místek by tímto velice rád poděkoval všem fanouškům, kteří se do 6. ročníku Charitativního týdne Chance ligy, zapojili a pomohli tak dobré věci!