Boj o body pokračuje, do Polárky dorazí Přerov
Frýdek-Místek čeká další domácí utkání, tentokrát do Polárky dorazí Přerov. V minulém vzájemném střetnutí proběhla divoká přestřelka, kterou muselo rozhodnout až prodloužení. V tom byli úspěšnější Zubři a brali bod navíc. Jak to bude tentokrát? Přijďte podpořit Frýdecko-místecké v boji o důležité body, začínáme už v 17:00!

HC ZUBR Přerov

Momentálně se Přerov drží přesně ve středu tabulky. Zatím nasbíral pětadvacet bodů a mezi Slavií a Benátkami nad Jizerou mu patří sedmé místo. Zápasy Zubrů se velice často rozhodují až po základní hrací době, hned čtyřikrát vyhráli až po prodloužení nebo samostatných nájezdech, pětkrát pak slavili tříbodový úspěch.

Po domácí prohře, kdy Přerov podlehl Třebíči 1:5, přišly dvě výhry. Nejprve Zubři přesvědčivě uspěli na ledě Mostu, kde nastoupili s novým gólmanem, Tomášem Štůralou. Ten sice už v páté minutě inkasoval, to ale nakonec byla jediná trefa, která za jeho záda prošla. Přerovští poté dokázali vyrovnat a následně otočit hru na svoji stranu, nakonec se radovali z přesvědčivé výhry 4:1.

Středeční domácí utkání s Kadaní nezačal Přerov opět vůbec dobře, ještě na začátku druhé třetiny prohrávali o dvě branky. Poté však Přerovští ukázali bojovnost, dokázali vyrovnat a ve třetí třetině se dokonce ujali vedení, které jim už vydrželo až do závěrečné sirény. Zubři se tak mohli radovat z další výhry, když Trhače porazili těsně 3:2.

Předchozí vzájemný zápas

Frýdek-Místek se s Přerovem potkal na jeho ledě v rámci čtvrtého kola WSM ligy. V tomto utkání padlo neuvěřitelných 11 branek, což nasvědčuje tomu, že šlo o pořádnou přestřelku. Ta nakonec dospěla až do prodloužení tři na tři, kde byli úspěšnější domácí Zubři a mohli se tak radovat z dvoubodové výhry 6:5p.

Sestavy z minulého kola

HC Frýdek-Místek: Daneček (od 28. Šimboch) – Michal Roman, Matyáš, Jeník, Zahradníček, L. Doudera, Adámek, Kania, Roupec – Sýkora, Cienciala, Luka – Miloš Roman, Kanko, Franek – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Meidl, Káňa, Christov

HC ZUBR Přerov: Štůrala – Chmelíř, Pala, Novotný, Ferenc, Zbořil, Vágner, Běhal, Šnajnar – Procházka, Pšurný, Dostálek – Goiš, Popelka, Kovařík – Plášek, Král, Sikora – Ižacký, Dvořák, Š. Kratochvíl

Textový přenos z tohoto utkání můžete tradičně sledovat na webu Onlajny.com.