Béčko rysů přivítá zatím bezbodový Nový Jičín „B“
Novinky
V minulém těžkém a napínavém domácím zápase béčko porazilo Studénku, poděkování patří hlavně Tomáši Mičulkovi, který vstřelil hattrick. V Pátek 27. 10. od 18:00 přivítá Frýdek-Místek "B" v hale Polárka dosud bezbodové béčko Nového Jičína.

V minulém utkání přijela do haly Polárka dosud neporažená Studénka. Domácí rysi se jí ovšem nezalekli a po první třetině vedli už 2:0. Ve druhé třetině ale hosté vstřelili dva góly, zatím co béčko Frýdku-Místku pouze jeden. Krátce po začátku třetí periody hosté vyrovnali a následovalo drama. Ve 48. minutě ovšem Tomáš Mičulka přidal druhý gól a těsně před závěrečnou sirénou zkompletoval hattrick. Největším tahounem týmu je tedy jasně Tomáš Mičulka, který si připsal již sedm gólů a šest asistencí.

V Pátek 27. 10. přijede do haly Polárka dosud bezbodové béčko Nového Jičína a čeká se tří bodový zisk. Přijďte podpořit naše béčko Frýdku-Místku od 18:00!

Béčku Nového Jičína to prostě neklape

Nový Jičín „B“ se nachází na beznadějném posledním místě bez získaného bodu a s hrůzostrašným skóre 8:49. V posledním zápase přivítal na domácím ledě Orlovou. Už po dvou třetinách ovšem prohrával 0:4 a zápas nebyl na dobré cestě. Nakonec utkání skončilo debaklem 1:9. O jediný gól domácích se postaral Filip Fajmon, který je zároveň se třemi góly nejlepším střelcem béčka Nového Jičína. Hlavním trenérem je Filip Ohera.