Béčko dorostu mohlo vyhrát i dvakrát
Mládežnický hokej
Béčko dorostu v regionální lize moc vítězství oslavit nemohlo, ale na konci sezony nebylo daleko od dvou výher za sebou. O dvojnásobnou radost se tým připravil vlastní nedisciplinovaností, kvůli které ztratil dobře rozehraný páteční zápas, v němž vedl už o tři góly.

HC F-M B – HC Bobři Val. Meziříčí 3:4 (3:0, 0:1, 0:3)

Domácí se dostali do tříbrankového vedení, ale hosté ve druhé třetině přesilovkovým gólem snížili a ve třetí třetině dokonali obrat. „První třetinu jsme jasně ovládli, ve druhé přišlo hloupé vyloučení našeho hráče až do konce utkání. Nebyli jsme pak schopni prosadit se v útoku, soupeř využil, že se nám rozbila sestava, a my jsme opakovali stále stejné chyby, i když na ně byl kladen důraz. Takže nakonec spíše zklamání z výkonu hráčů, protože něco si řekneme v šatně a za pět minut je to jinak. Když neplní taktické pokyny, tak nemůžou uspět. Ten zápas se dal uhrát, ale hráči se nevyvarovali hloupých chyb,“ mrzelo trenéra Michala Boboka.

Bodovali: Hudeček 1+1, Neuwirt 1+1, Balwar 1+0, Weizer 0+1, Stareček 0+1.

V neděli se pak podařilo navázat na to dobré z pátečního zápasu, tentokrát tým udržel výkon až do konce a proti svému v sezoně oblíbenému soupeři znovu bral všechny body.

HC F-M B – HC Vlci Český Těšín 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Zápas rozhodly dvě využité přesilovky v poslední třetině, v nichž se trefil Bongilaj a Matušík. „Bylo to vyrovnané utkání, dobře zachytal gólman a podařilo se nám proměnit přesilovky,“ vyjmenoval, co vedlo k úspěchu, trenér Bobok.

Bodovali: Weizer 1+2, Bongilaj 1+1, Matušík 1+1, Malý 0+1, Balwar 0+1.

Dorostenci B týmu uzavřou sezonu na ledě Černých vlků, lídra soutěže, kde na zisk bodů moc pomýšlet nemohou.