Béčko dorostu bojovalo do konce
Béčko dorostu čekaly v minulém týdnu dva zápasy v domácím prostředí, ovšem proti dvěma nejlepším celkům Regionální ligy dorostu. Jak proti Orlové, tak s Černými vlky prohrávali naši dorostenci po první třetině už o tři góly, ale vždy se po jistém uspokojení soupeře vzchopili, vyrovnali hru, a dokonce vyhráli poslední třetiny.

HC F-M B – MSK Orlová 5:8 (2:5, 0:1, 3:2)

I když se domácí ujali vedení gólem Bongilaje, první třetinu prohráli vysoko 2:5. V obraně nebyli příliš důslední, a tak brankář Matěj Flok střídal už v osmé minutě po třech obdržených gólech. Ty do naší branky ani s příchodem Ondřeje Chlopčíka ale padat nepřestaly, domácí se na korekci skóre zmohli až v poslední třetině. Do střelecké listiny se zapsala i Nikola Špačková, ale také hosté měli v zápase střelkyni díky Kateřině Nogové.

„Tak soupeř je to silovější, větší, jsou tam šikovní kluci, takže s nimi můžeme těžko pomýšlet na lepší výsledek. Ten je nakonec ještě docela slušný, protože jsme to nezabalili a makali dál. Aspoň jsme vyhráli poslední třetinu,“ těší trenéra Michala Boboka.

Bodovali: Špačková 1+1, Malý 1+0, Bongilaj 1+0, Balwar 1+0, Škola 1+0, Weizer 0+1, Stareček 0+1, Socha 0+1, Neuwirt 0+1, Chybík 0+1.

Po středečním zápase v sobotu béčko nastoupilo proti HC Černí Vlci Rožnov p. Radhoštěm.

HC F-M B – HC Černí vlci 4:5 (1:4, 1:1, 2:0)

Hosté o své výhře rozhodli v prvních sedmi minutách, kdy se prosadili hned čtyřikrát. Poslední tři zásahy utkání patřily naopak domácím, ale na srovnání skóre už jejich finiš nestačil.

„I tento soupeř umí dávat góly a nám se musí dařit v defenzivě, abychom drželi krok. Také v tomto zápase si lze cenit toho, že hrajeme za každého stavu, tým zabojoval a lepší výsledek se dostavil,“ hodnotil trenér Bobok.

Bodovali: Socha 2+0, Neuwirt 2+0, Bongilaj 0+2, Eliáš 0+1, Urbačka 0+1, Knopp 0+1, Mitura 0+1, Chýlek 0+1.