B-tým vybojoval utkání v Uničově!
V neděli 7. 11. 2021 odcestoval mužský B-tým do dalekého Uničova. Utkání mělo od začátku velmi napjatou atmosféru, nejen mezi hráči, ale také mezi fanoušky. To zapříčinili nejspíš rozhodčí, kteří svými zásahy do hry uškodili jak domácím, tak hostům. „Béčko“ se však těmito skutečnostmi nenechalo rozhodit. Díky povedené druhé a zejména třetí třetině si muži B zajistili vítězství 4:7 z pohledu domácího Uničova. B-tým si tak připisuje tři body do tabulky, ve které je nyní na třetím místě!

Již od začátku utkání se B-tým ujal držení kotouče. Ve čtvrté minutě přesnou ranou skóroval Jakub Heralt, asistence Ondřej Bret. „Béčko“ se tak dostalo do vedení 0:1 z pohledu domácího celku. Náskok však hostům nevydržel dlouho, o tři minuty později Uničov prostřelil gólmana Karla Němce, stav utkání 1:1. Muži B stále měli převahu nad hráči Uničova, avšak ke gólové šanci se v první třetině již nedostali. Naopak domácím se podařilo skórovat ještě dvakrát. V šestnácté minutě vedl Uničov 2:1 a na samém konci první třetiny zvýšili svůj náskok na 3:1.

Ve druhé třetině rozhodčí hodně trestali. Oba týmy obdržely sedm trestů. B-tým se od začátku snažil srovnat stav utkání. Ve 27. minutě skóroval Adam Urban, snížil tak stav utkání na 3:2. Asistence Filip Indrst. Uničov však nezaváhal a o minutu později opět zvýšil své vedení na dvě branky, 4:2. Ve 30. minutě přesně našel Adam Valíček svého bratra Martina Valíčka, který dopravil puk až za záda gólmana Uničova. Stav utkání 4:3. O pár minut později přišli hosté o svého hráče Jana Fojtíka, který obdržel trest ve hře za bodnutí špičkou hole. Na konci třetiny proběhla menší bitka mezi hráči. Zapojili se i fanoušci Uničova, kteří vulgárně osočovali B-tým. Do konce třetiny již žádný gól nepadnul, do šaten se šlo za stavu 4:3.

Třetí třetina byla v režii B-týmu, který domácímu Uničovu nedovolil téměř nic. Gólová krasojízda začala ve 43. minutě, když skóroval Petr Slovák a srovnal tak stav utkání na 4:4! Asistence Přemysl Bijota. V 51. minutě kapitán Ondřej Fiala přidal vítězný gól, 4:5 z pohledu domácích. Asistence Tomáš Mičulka a Petr Slovák. „Béčko“ však stále pokračovalo. Šestý gól v 57. minutě přidal Filip Indrst, kterému asistovali Přemysl Bijota a Jan Carbol. Na konci utkání skóroval znovu Filip Indrst a zajistil tak konečný stav utkání 4:7 pro hosty. Asistence Ondřej Fiala a Přemysl Bijota.

B-tým tak po třetinách 3:1, 1:2 a 0:4 poráží HC Uničov 4:7 z pohledu domácích.

Další utkání čeká „béčko“ v pátek 12. 11. 2021 v hale Polárka. Začátek utkání v 19:00. Jste srdečně zváni!