Atmosféru play off už můžete zažít s béčkem
Muži B
Zatímco áčko mužů teprve rozhodující zápasy o postup do play off Chance ligy čekají, béčko HC Frýdek-Místek už se do vyřazovacích bojů Krajské ligy mužů Moravskoslezského kraje probojovalo a tuto sobotu od 17.30 jde na to. V Polárce přivítáme v prvním čtvrtfinálovém zápase HC BOSPOR Bohumín a diváci mohou nasát atmosféru, o tolik jinou oproti zápasům v základní části. Pikantní je, že hned na úvod se střetnou loňští finalisté soutěže.

Béčko mužů obsadilo v tomto ročníku v dlouhodobé části čtvrtou příčku, a získalo tak pro první kolo vyřazovacích bojů výhodu domácího prostředí pro první, případně i třetí zápas. Soupeřem nám v něm budou Bohumínští, kteří v tabulce skončili hned za námi, ale přece jen s nezanedbatelným odstupem šesti bodů. Play off ale často všechno smazává, leckdy i staví na hlavu, takže uvidíme, co přinese první zápas. Odveta je v plánu ve středu v Bohumíně a případný rozhodující zápas má předurčený termín znovu v Polárce na další sobotu 25. února.

V dosavadních duelech základní části Frýdek-Místek hned v prvním kole uspěl na ledě Bohumína 1:2 a v lednu stejného soupeře přehrál doma 5:2. Jsme tak v letošní sezoně i proti obhájci titulu mírnými favority. V loňském finále každý dokázal maximálně využít domácího prostředí, Bohumín měl výhodu svého ledu v rozhodujícím zápase navíc.