7. třída stříbrná na turnaji v Porubě
7. třída HC Frýdek-Místek se o uplynulém víkendu zúčastnila turnaje v nedaleké Porubě. Bez cenného kovu se družina Tomáše Snášela nevrátila.

První zápas sehráli naši hráči proti Prostějovu. V utkání hraném na dva „poločasy“ byli hráči z chladného severovýchodu aktivnější a po zásluze oba poločasy vyhráli (5:1, 4:2). Ve svém druhé vystoupení změřili kluci síly s brněnským Wariorem. První poločas skončil smírem 2:2, ale druhý už byl v plné režii našich barev, které vyhráli 4:0. Díky tomu se Frýdek-Místek dostal až do finále turnaje. V něm narazili na HC Berani Zlín a bylo to poprvé, kdy výhru slavil soupeř (2:9) a naše barvy to stálo zlato. I tak se kluci však radovali z krásného druhého místa.

HC Frýdek-Místek: Dorotík, Saitl, Morys, Žižka, Forgáč, Vodička, Krejčí, Žídek, Kosík, Dostál, Gašek, Pachl, Balvín, Navrátil, Poloch, Merta, Biolek, Schindler