I přes dobrý začátek nakonec béčko podlehlo v Bohumíně
Do utkání vstoupili rysi skvěle a už po čtyřech minutách vedli po brance Fialy. Po polovině první třetiny zvýšil náskok Gottwald. Ovšem o devět vteřin později domácí snížili. Ve druhé třetině Bohumín otočil utkání a před poslední dvacetiminutovkou vedl 3:2. Poté sice Vacula vyrovnal stav utkání, ale čtyři minuty před koncem šli Bohumínští opět do vedení. Výhru nakonec potvrdili vstřelením pátého gólu půl minuty před koncem. Frýdecko-místecké béčko tak dál zůstává na sedmém místě. Bohumín na druhém.
21., sobota 6.1.2018, Bospor Aréna, Bohumín
5:3
1:2, 2:0, 1:1
HC BOSPOR Bohumín
Šrámek (Unzeitig) - Javín, Čahoj, Zátopek, Benda, Čintala, Ovčaří, Besta, Kropka, Mikšan, Ivan, Buba, Šmíd, Kopún, Fejko, Špak, Vlček, Kovalski
HC Frýdek-Místek "B"
Horváth (Dobečka) - Vančo-Minarčík, Niedoba, Flégr, Gottwald, Polášek, Ondráček, Carbol, Ševčík, Janečka, Vacula, Gonos, Heralt, Fiala, Mičulka, Slovák
Branky a nahrávky: 14. Fejko (Zátopek, Benda), 26. Ivan (Šmíd, Javín), 37. Ivan, 57. Kovalski (Ivan, Zátopek), 60. Zátopek (Kopún) – 4. Fiala (Slovák, Mičulka), 14. Gottwald, 45. Vacula (Heralt). Rozhodčí: Daniel Mareček - Jakub Chamrád, Marek Zicháček.