21.kolo, středa 15.11.2023, ZS Kolín
0:3
0:2, 0:1, 0:0
SC Marimex Kolín

Soukup - Gaspar, Pinkas, J. Šedivý, Piegl, Š. Němec, Hampl, Naar - Pilař, Koukal, Pajer - Síla, P. Moravec, Ouřada - Dlouhý, Skořepa, K. Lang - Vrhel, D. Šedivý, Z. Král. Trenér: Jan Šťastný.

HC Frýdek-Místek

Mokry - Š. Havránek, Haman, Výtisk, D. Kowalczyk, Urbanec, Homola, Hrachovský - Hotěk, Haas, Svačina - Doktor, Marosz, Martynek - Geidl, Šuhaj, Š. Macháček - Ramik, R. Veselý, Z. Sedlák. Trenér: Martin Hrnčár.

Branky
4. Marosz (Martynek, Š. Havránek), 9. Marosz (Ramik, Haman), 31. Martynek (Š. Havránek, Doktor)
Statistiky
Vyloučení: 3:3
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Střely na branku: 27:25 (11:13, 12:8, 4:4)
Zblokované střely: 4:4
Vhazování: 26:32
Rozhodčí: Wagner, Zeliska - Juránek, Dědek
Diváci: 921
Ohlasy

Petr Martínek (trenér SC Marimex Kolín): Dnešní utkání se pro nás hodnotí těžce. Podali jsme nejhorší výkon v sezoně, v utkání se v podstatě neexistovali. Zápas samozřejmě ovlivnila díra v ledu, ale už od začátku jsme to nebyli my. A poté úpravě a pauze jsme si řekli, že takhle nemůžeme hrát, ale hned jsme dostali góla. Celý zápas jsme byli horší a tahali jsme za kratší konec. Teď nevíme čím to bylo, poslední zápasy z naší strany byly odmakané, ale dnes jsme to prostě nebyli my. Takový výkon se už nemůže opakovat a v sobotu všechno musí být z naší strany jinak. Děkujeme fanouškům, že s námi vydrželi dnes až do konce. Hokej bohužel přináší i takovéto zápasy.

Martin Hrnčár (trenér HC Frýdek-Místek): Tak na to, že jsme čekali skoro hodinu kvůli problémům s ledem, čtyři hodiny jsme byli v autobuse, jsme ten zápas zvládli velmi dobře. Po delší době šel do brány Vojta Mokry, podal velmi dobrý výkon, tým podržel. Měli jsme dobrý vstup do utkání, konečně jsme dali dva góly. Potom přidali třetí. Pak jsme se snažili zápas kontrolovat a hrát na brejky. Hráli jsme zodpovědně, sice nám nevyšly přesilovky, ale dobře jsme zahráli oslabení. Jsme spokojeni s výsledkem.