32., úterý 27.12.2022, hala Polárka
3:2sn
0:0, 1:2, 1:0 - 0:0
HC Frýdek-Místek

Mokry - Teper, Žůrek, Zeleňák, Homola, Sova, Ročák - Dostálek, A. Zeman, Svačina - Klimša, Vrdlovec, Ramik - Hotěk, Haas, Doktor - Geidl, Matěj, Macháček - Bednář. Trenér: Martin Janeček.

HC ZUBR Přerov

Postava - Hrdinka, Chroboček, R. Černý, Hanák, Ševčík, Krisl, Gréč - Březina, Pechanec, L. Adámek - Doležal, F. Dvořák, Indrák - Goiš, Macuch, Dobša - Tarnoczy, Hradil, Fencl. Trenér: Robert Svoboda.

Branky
39. Haas (Sova, Hotěk), 42. Hotěk, sn. Dostálek
35. L. Adámek (Březina, Pechanec), 36. Doležal (Chroboček, Indrák)
Statistiky
Vyloučení: 3:4
Využití: 0:1
V oslabení: 1:0
Střely na branku: 23:38 (8:11, 7:10, 7:15 - 1:2)
Zblokované střely: 3:20
Vhazování: 41:30
Rozhodčí: Cabák, Rapák – Hanzlík, Veselý
Diváci: 1258
Ohlasy

Martin Janeček (trenér HC Frýdek-Místek): Byl to strašně těžký zápas, i proto si těch dvou bodů neskutečně ceníme. My jsme do toho zápasu vstoupili ustrašeně, hosté byli aktivnější. Nás ta přesilovka, protože jsme šli jakoby do aktivity, trošku zvedla. Každopádně ty přesilovky jsme hráli katastrofálně, s tím musíme něco udělat. Ale mluvím o té aktivitě, ta byla na naší straně. Myslím si, že celý zápas jsme dobře bruslili a měli tam dobré šance. Pak jsme si ale během minuty a půl ten zápas zcela zkomplikovali, ale na hráčích bylo vidět, že s tím chtějí něco udělat. Šli jsme tomu naproti, měli jsme tam dobrou defenzívu i tu aktivitu směrem dopředu. Pak tou odměnou bylo, že jsme šli do remízy a potom jsme byli šťastnějším týmem.

Robert Svoboda (trenér HC Zubr Přerov): My jsme dobře vstoupili do zápasu, byli jsme aktivnější a hra se nám dařila. Ve druhé třetině jsme si vytvořili dobrý náskok a tam si myslím, že se ten zápas zlomil. Ještě do šatny jsme dostali gól při naší přesilovce, což domácí nabudilo. Pak přišla chyba, kterou domácí využili, ale celkově mančaft musím pochválit za předvedenou hru, škoda jen, že jsme nezískali ten druhý bodík, který by byl samozřejmě pro nás lepší.