26., pondělí 25.1.2021, D & D Elektromont aréna
9:0
2:0, 5:0, 2:0
HC Stadion Vrchlabí

Štěpánek – Linhart, Oliva, Kajínek, Niko, Jirků, Vála, J. Moník – Machala, Pochobradský, Nouza – Matýs, Rohlík, Zeman – Hozák, Urban, Mrňa – Formánek, Chrtek, F. Moník. Trenér: Václav Baďouček.

L. Daneček (31. Suchánek) – J. Adámek, Haman, Husák, Šepelev, Repe, Hrachovský, Z. Malík – D. Kindl, Mikulík, Šedivý – Martynek, Peterek, Klimša – Tomi, Przybyla, Kaukič – Flok, Stuchlík, Ramik. Trenér: Mojmír Trličík.

1. Machala, 2. Vála (Urban, Hozák), 21. Pochobradský (Machala, Oliva), 25. Pochobradský (Machala), 31. Niko (Urban, Jirků), 33. Mrňa (Urban, Jirků), 38. Pochobradský (Nouza, Machala), 41. Rohlík (Zeman, Niko), 60. Formánek (Chrtek, Oliva)
Diváci: bez diváků

Václav Baďouček (trenér HC Stadion Vrchlabí): Měli jsme dobrý vstup do utkání, ve druhé minutě jsme vedli 2:0, ale pak ta naše hra byla hrozně lehkovážná a paradoxně, i když jsme po první třetině vedli dvoubrankovým rozdílem, jsem musel trochu zvýšit hlas, protože ten náš výkon byl hrozně bezstarostný. To jsme nechtěli, chtěli jsme hrát svůj hokej. Ve druhé třetině jsme přidali pět gólů a tu poslední jsme už dohrávali, abychom se zbytečně nevysilovali, protože nás pozítří čeká těžké utkání se Sokolovem.

Mojmír Trličík (trenér HC Frýdek-Místek): Zhodnotit výsledek 9:0 je velice jednoduché, protože s tímto výsledkem je patrné, že byl soupeř jasně lepší. I když musím říct, že v první třetině soupeř nedominoval. Přestříleli jsme ho, dokázali jsme si vytvořit několik přečíslení a několik dobrých situací, ale vstup do utkání, kdy jsme dostali za první tři střídání dva góly, vstup do druhé třetiny další dva góly a pak soupeř úplně jasně dominoval ve všech aspektech hry, které jsou. Ať už to bylo vyhrané buly, přesilová hra, bruslení, vyhrávání soubojů,... Tím pádem je ten výsledek takový, jaký je.