23.kolo, pátek 21.2.2020, ZS Sokolov
2:6
0:2, 1:4, 1:0
HC Baník Sokolov
Fečo (35. Horák) – Záruba, Kadeřávek, Vodička, Přindiš (A), Pařízek, A. Rulík, P. Michálek – Grim, M. Zadražil (A), Švec – Bečvář, T. Rohan (C), Čejka – Uhlík, Osmík, Urban – Houška, Berčík. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
L. Daneček (Suchánek) – Haman, D. Stránský, J. Michálek, Bartko, Hrachovský, J. Adámek, Jenáček – Tomi, Kaukič, Kafka – Mikulík, Stuchlík, Kofroň – Martynek (C), Hladonik (A), R. Szturc – Przybyla, Motloch, Eret. Hlavní trenér: Vlastimil Wojnar.
40. Švec (Přindiš, Osmík), 43. P. Michálek (Vodička)
14. R. Szturc (Hrachovský, Hladonik), 18. Kafka (Kaukič, Tomi), 26. Hrachovský (R. Szturc, Motloch), 32. Kofroň (Martynek, Bartko), 35. Hladonik (Haman, Bartko), 37. Motloch (Przybyla)
Diváci: 470
Karel Mlejnek (trenér HC Baník Sokolov): Rád bych hledal pozitiva v dnešním utkání. Oproti předchozím dvěma to byl začátek zápasu, kdy jsme prvních deset minut odehráli velmi dobře. Stejně tak dobře jsme odehráli začátek ve druhé třetině, kde jsme sahali po tom, abychom velmi brzo zkorigovali stav. Bohužel nepodařilo se. Klíčová byla branka na 0:3, která spustila brankostroj soupeře. Ke cti našeho týmu slouží odehraná třetí třetina. Na druhou stranu chci říct, že za brankový stav po dvou třetinách 0:6 se za tým našim věrným fanouškům omlouvám.
Vlastimil Wojnar (trenér HC Frýdek-Místek): Po dvou porážkách, které jsme na tripu utrpěli, jsme si řekli, že tady musíme jednoznačně vyhrát. Šli jsme za tím od první minuty. Naštěstí rozhodla druhá třetina, kdy nám to tam napadalo. Na rozdíl od zápasu v Ústí a v Benátkách. Co se týče bodů, tak je to super, že jsme tady vyhráli. Ale Sokolov ve třetí třetině zapnul a hráli výborně. Ve třetí třetině jsme měli problém i ve vlastní přesilovce. Naštěstí jsme to ustáli a vezeme tři důležité body.