Příprava, čtvrtek 8.8.2019,
0:3
0:0, 0:3, 0:0
HC AZ Havířov 2010
Matoušek – Chroboček, Matai, Malina, Mrowiec, Nepokoj, Ševěček, Zdeněk – Kotala, Seman, Pawliczek, Bednář, Dvořák, Tomi, Pořízek, Bambula, Krejčí, Cihlář, Bochnak, Juhász
HC Frýdek-Místek
Daneček – Hrachovský, Michálek, Zahradníček, Rufer, Adámek, Kudla – Kaukič, Čmiel, Flok, Kalus, Stuchlík, Motloch, Klimša, Havránek, Martynek, Mikulík, Geidl, Przybyla
Statistiky
Branky a nahrávky: 27. Klimša (Stuchlík, Adámek), 34. Martynek (Rufer), 38. Kaukič. Rozhodčí: Rapák, Šutara, Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 5:10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 850.
Ohlasy
Patrik Rimel: Zápas rozhodly 3 góly, které byly po celkem dost velkých individuálních chybách. My jsme se nedokázali prosadit ve druhé třetině v přesilovkách, měli jsme tam sice i krátké přesilovky 5 na 3, ale jestli zkrátka v nich nedáme ani jeden gól tak těžko můžeme vyhrát. Myslím si, že Frýdek-Místek byl o něco lepší. Je třeba se vrátit k naší hře. Příští týden hrajeme odvetu a musíme podat lepší výkon a vítězství si zase přivézt od nich.
Mgr. Vlastimil Wojnar: Jedná se o přípravný zápas, takže to hodnocení je takové vláčnější. Samozřejmě, vyhráli jsme 3:0 a to nás těší. Trošičku to zkazilo to množství vyloučení. Neříkám, že žádný faul nebyl, ale trošku to mohli rozhodčí kompenzovat na obou stranách. Za mě byl poslední zákrok na Kaukiče jednoznačný faul, který nebyl potrestaný ani dvěma minutama. Ale jinak k zápasu si myslím, že první třetina z naší strany byla nic moc, ve druhé už jsme byli lepší a třetí byla výborná, takže pozitivní hodnocení.