1:2p
0:0, 0:1, 1:0 - 0:1
HK Nový Jičín
Kohn - Orlita, Holáň, Rigo, Flégr, Nikl - Ondráček, Juříček, Ertel, Zberovský, Dlouhý, Fajmon, Žídek, Timura, Hilšer.
Branky a nahrávky: 52. Zberovský (Hilšer, Timura) – 34. Mičulka (Balcar), 61. Golasovský. Rozhodčí: René Libiger - Jaroslav Štěpán, Tomáš Moravec. Vyloučení: 5:8, navíc Heralt (FM) 10 minut nesportovní chování. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:36.
Filip Ohera (HC Nový Jičín B): Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Vytvářeli jsme si postupný tlak v útočném pásmu, sice soupeř měl nějaké dvě větší šance, ale Kohn nás podržel. Ve druhé třetině jsme měli za stavu 0:0 samostatný únik, který jsme bohužel neproměnili do gólu. Ve druhé části druhé třetiny jsme vytvořili čtyři fauly po sobě a tím jsme dostali soupeře do zápasu. Musím kluky pochválit za dobře odbráněné oslabení. Po oslabení nás ale soupeř potrestal gólem. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že chce utkání zvládnout a byli jsme odměněni vyrovnávacím gólem. Ze závěru jsem trošičku zklamaný, protože jsme nedokázali proměnit naši přesilovku 5-3 do gólu. V prodloužení jsem bohužel dostali gol. Chtěli jsme dnes vyhrát a podle toho se kluci prezentovali. Musím je pochválit za získaný další bod. Ve středu pokračujeme v Českém Těšíně.