43. kolo, pondělí 7.1.2019, hala Polárka
3:5
1:1, 2:0, 0:4
HC Frýdek-Místek
Malík – Haman, Husák, Matyáš, Bartko, Adámek, L. Kovář, Zahradníček – Kofroň, Mikulík (C), Christov – Motloch, Klimša (A), Novotný – Rudovský, M. Kovařčík, Kaukič – Flok, Kuťák, J. Kalus
HC České Budějovice
Strmeň – Fillman, Vydarený (C), M. Jandus, Plášil, Pavlin, Pýcha – Babka, Šimánek, Beránek – Z. Doležal, Gilbert, M. Novák – Karabáček, Bradley, Čermák (A) – Endál, R. Přikryl, Heřman – Dančišin
Statistiky
Branky a nahrávky: 14. Kofroň (Husák, M. Kovařčík), 32. Novotný (Klimša, Zahradníček), 37. Novotný (Kaukič, Bartko) – 13. Beránek, 47. Babka (Šimánek, Beránek), 49. R. Přikryl (Heřman), 57. Pýcha (M. Novák), 59. Gilbert (Pavlin, Čermák). Rozhodčí: Cabák, Čech – Měkýš, Komínek. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:2. Diváci: 1097.
Ohlasy
Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek): Po dvou třetinách vedeme 3:1 a prohrajeme 3:5. Co na to říct? Je to strašná škoda, že nám utekly tři body, které, si myslím, jsme měli udržet. Dále dostat dva góly v oslabení, čtyři v jedné třetině, to je moc. To by se stávat nemělo. Musíme si z toho vzít nějaké ponaučení, aby se to neopakovalo, protože to nás pak stojí strašné úsilí, ale i boj o play-off.
Václav Prospal (ČEZ Motor České Budějovice): Momentálně velká spokojenost s výsledkem. Během toho zápasu to nebylo až tak slavné, protože, si myslím, po vcelku dobrém výkonu v první třetině, jsme v druhé třetině prohrávali o dva góly. Určitě tady ta spokojenost s výsledkem nebyla. S předvedenou hrou, si myslím, bylo všechno v pohodě. Ale teď, co se nám podařilo ve třetí třetině otočit ten výsledek, tak jsem velmi spokojený. Dokázali jsme dát v poslední třetině čtyři góly proti dobrému týmu.