18. kolo, úterý 30.10.2018, Hala Polárka
5:0, 0:1, 1:1
L. Daneček (36. Hlaváč) – Žovinec, Husák, Bartko, Zahradníček, Matyáš, Krisl – Hladonik, Mikulík (C), Kofroň – Martynek (A), Novotný, Klimša (A) – J. Kalus, Peterek, Raška – Rudovský, Kuťák, Christov – Przybyla.
HC Slovan Ústí nad Labem
Groh (21. J. Dlouhý) – M. Jandus, Hes, Weinhold, Jeřábek, M. Zdvořáček (A), Zukal, Mert – P. Kousal, Vrdlovec (C), Melka (A) – Severa, L. Volf, T. Jandus – Tůma, Davídek, Chrpa – Planý, Kropáček, Krliš.
Branky a nahrávky: 4. Mikulík (Hladonik, Kofroň), 5. Žovinec (Kofroň, Husák), 12. Peterek (J. Kalus, Krisl), 15. Raška (J. Kalus, Peterek), 20. Novotný (Bartko, Rudovský), 48. Novotný (Rudovský, Bartko) – 26. Davídek (M. Zdvořáček, J. Dlouhý), 53. L. Volf (Severa, Weinhold). Rozhodčí:Jiří Kašík, Jakub Koziol – Tomáš Měkýš, David Otáhal. Vyloučení: 4:5. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 956.
Vlastimil Wojnar (HC Frýdek-Místek): Dnešní utkání hodnotíme pozitivně. Od začátku jsme byli lepší, vletěli jsme do nich. Rozhodla první třetina. Jsem rád za to, že jsme dostali jenom dva góly, pak jsme si to pohlídali, takže nedošlo k žádnému dotažení výsledku. Ani ke zdramatizování.
Martin Štěpánek (HC Slovan Ústí nad Labem): Nám se hlavně nepovedla první třetina, bylo to 5:0. Nechci říct, že zápas byl rozhodnutý, to určitě ne, zbývalo ještě čtyřicet minut. Ta první třetina nám prostě nevyšla, upozorňovali jsme hráče na ten začátek. Bohužel, soupeř trestal naše chyby a oslabení.