V novoročním zápase zavítá béčko na led Bohumína
Frýdecko-místecké béčko bude chtít navázat na poslední utkání v minulém roce, když v domácím prostředí porazilo Rožnov. Nyní ovšem zavítá na led Bohumína, který je v tabulce na druhém místě. První dva vzájemné zápasy skončily jedním vítězstvím na každé straně. Hrát se bude v Bospor aréně od 17:00.

Forma béčka Frýdku-Místku jde nahoru

V posledním zápase se frýdecko-místecké béčko utkalo v domácím prostředí s Rožnovem pod Radhoštěm. Po první třetině šli domácí borci do šaten s jednobrankovým náskokem, když vedli 2:1. V polovině utkání šli do vedení už 4:2. Před druhou přestávkou ještě vstřelili oba týmy jednu branku. Konec utkání si ovšem rysi pohlídali a po výhře 7:4 se mohli radovat z tříbodového zisku. Aktuálně se béčko nachází na sedmé pozici s třiceti body a skóre 83:66.

Nyní bude chtít na tento výkon navázat v sobotu od 17:00 v Bospor aréně.

Bohumín naprosto rozdrtil Nový Jičín

Už po první třetině vedl Bohumín jasně 5:0 a Marek Ivan si připsal hattrick. Ve druhé třetině pokračoval v kanonádě a vstřelil hned šest branek, zatímco Nový Jičín pouze jednu. V poslední třetí periodě vstřelili domácí dalších pět gólů a vyhráli tak markantním rozdílem 16:1. Hattrick nakonec zkompletoval i Jan Šmíd. Bohumínští se nyní nacházejí na druhém místě se čtyřiceti dvěma body a skóre 104:56, čímž drží prvenství v počtu nejméně obdržených branek.

Poslední dva vzájemné zápasy skončily vítězstvím na každé straně

V prvním zápase se tato mužstva utkala v Bospor aréně. Už po třech minutách šli sice Bohumínští do vedení, ale nakonec se z vítězství radoval Frýdek-Místek, když ve třetí dvacetiminutovce otočil utkání a vyhrál 2:1. Ve druhém a zároveň posledním utkání se hrálo v Hale Polárka. Bohumín opět vletěl to zápasu lépe a po šesti minutách vedl. Ve druhé třetině si hosté svůj náskok zvýšili a vedli už 4:1. Frýdecko-místečtí ve třetí periodě nedokázali vyrovnat, ale ještě dostali další dvě branky. Bohumín tak jasně vyhrál 6:1.