Soutěž pokračuje, Frýdek-Místek míří na led Kopřivnice
Preview k zápasu
V sobotu se v rámci 21. kola představí Frýdek-Místek na ledě Kopřivnice. Minulé vzájemné utkání dopadlo lépe pro Frýdecko-místecké, potvrdí v odvetě svoji výhru? Úvodní buly je naplánováno na sedmnáct hodin.

HC Kopřivnice

Po dvaceti odehraných kolech je Kopřivnice na osmém místě tabulky východní skupiny. Stejně jako sedmý Nový Jičín a devátá Opava má na svém kontě 26 bodů. Své celkové skóre 79:85 hráči Kopřivnice nejvíce upravili v předposledním utkání s Karvinou, které nastříleli neuvěřitelných osmnáct branek a zvítězili poměrem 18:5. Na domácím ledě jsou svěřenci trenéra Václava Slabého mnohem silnější než venku, kde se jim zatím moc nedaří a dokázali zvítězit pouze třikrát, z toho jen jednou brali všechny tři body.

Nejproduktivnějšími hráči jsou Adam Červenka (10+11) a Adam Kofroň (12+6). Jasná jednička v kopřivnické bráně je gólman Adam Vrba, roli dvojky pak plní Jan Unzeitig.

Předchozí vzájemné utkání

Poprvé se letos utkal Frýdek-Místek s Kopřivnicí 14. 10. v rámci desátého kola soutěže. Domácí Frýdek-Místek opět naděloval a nastřílel do sítě hostů hned sedm branek. Kopřivnice se dokázala prosadit pouze jednou, a to až v závěrečné minutě, kdy se trefil Pragáč a překazil tak Danečkovi čisté konto. Závěr poslední třetiny byl velmi rušný a padly v něm hned čtyři branky. Dvěma góly se v tomto utkání blýskli Tomáš Franek, Vít Christov a Radim Matuš.

HC Frýdek-Místek - HC Kopřivnice (7:1)

Branky a nahrávky: 12.Franek (Schwarz), 23.Franek (Schwarz), 31.Christov (Kowalczyk), 44.Matuš (Franek, Jaroš), 57.Matuš (Franek), 59.Christov (Jeník, Cienciala), 59.Cienciala (Klimša) - 60.Pargáč (Marek, Sluštík)

Textový online přenos můžete samozřejmě jako vždy sledovat na Onlajny.com.