Předposlední utkání základní části odehraje Frýdek-Místek v Kopřivnici
Ve středu odcestují frýdecko-místečtí hokejisté na led Kopřivnice. Oba týmy čeká předposlední utkání základní části, které bude jistě velmi napínavé, Kopřivnice totiž bojuje o osmé místo. Tento duel odstartuje v 18:00.

HC Kopřivnice

Do konce základní části zbývá odehrát pouhé dva duely. Kopřivnice má nyní na devátém místě tabulky 49 bodů a na osmou Opavu ztrácí pouze dva body, což znamená, že ještě stále bojuje o osmé místo. Za Kopřivnicí je na desátém místě Břeclav, která má 47 bodů. Celkové skóre Kopřivnice je 146:173. Poslední utkání odehráli hokejisté Kopřivnice na ledě Poruby, kde je ostravský celek porazil vysoko 8:1.

Vzájemná utkání

Poprvé se letos Frýdek-Místek utkal s Kopřivnicí v rámci desátého kola soutěže na domácím ledě. Tento duel jednoznačně ovládli frýdecko-místečtí hokejisté, kteří do sítě hostů nastříleli hned sedm branek. Už to vypadalo, že Lukáš Daneček udrží další čisté konto, v poslední minutě se ale kopřivnický Pargáč přece jenom prosadil. Frýdek-Místek tak nakonec zvítězil 7:1.

I ve druhém vzájemném utkání dominoval Frýdek-Místek, tentokrát už Lukáš Daneček čisté konto opravdu udržel. Dvěma góly se blýskl polský útočník Aron Chmielewski, díky němuž vedli Frýdecko-místečtí o dvě branky už po první třetině. Nakonec Kopřivnice s Frýdkem-Místkem padla na domácím ledě 0:6.

Za to poslední duel těchto dvou soupeřů byl nezvykle vyrovnaný. Celkově padla pouze jedna branka, o kterou se ve druhé třetině postaral Vít Christov. Nikdo jiný už se prosadit nedokázal a Juraj Šimboch tak vychytal další nulu. Frýdek-Místek tedy zvítězil těsně 1:0.

Utkání můžete sledovat v textovém přenosu na Onlajny.com.