Mládežnický servis 2.11. - 8.11.2015
Mládežnický hokej
V době, kdy byla v sezonním harmonogramu hokejistů naplánována reprezentační přestávka, zajížděli hráči 8. třídy Frýdku-Místku na led soupeře z Černých Vlků. Junioři vyplnili reprezentační přestávku dohrávkou s Havířovem a předehrávkou na ledě brněnského Warrioru. Nejúspěšnější byli znovu ti nejmenší. Hráči třetí třídy si otevřeli střelnici na ledě Poruby, kde nedali šanci ani jednomu ze svých soupeřů.

Jak bylo už zmíněno, tak se hráči osmé třídy v sobotu 7. Listopadu vydali ke svému dalšímu mistrovskému utkání. Tentokrát zamířili na led Černých Vlků. Tam se jim podařilo vyválčit první bodový zisk v letošní sezoně za remízu 3:3, když se v zápase blýsknul hattrickem Marek Bláha, který tak byl jediným úspěšným střelcem Frýdku-Místku.

Na juniory pro změnu čekala v úterý 3. 11. 2015 dohrávka na domácím ledě s nedalekým Havířovem. Svěřenci Tomáše Snášela v dohrávaném zápase ligy juniorů dokázali havířovský AZ zdolat 5:4, když se na tomto vítězství podílel čtyřmi přesnými zásahy Jan Sonnek.

Po vítězné dohrávce odcestovali v neděli 8. Listopadu junioři pro změnu k předehrávce na led Warrioru Brno. Zápas jim nevyšel podle představ a z Brna si odvezli vysokou prohru 8:1.

Třetí třída odcestovala jako poslední družstvo Frýdku-Místku o víkendu ke svému mistrovskému utkání. Cestu neměli dlouhou, neboť zajížděli do Poruby. Tam se postupně utkali s domácí Porubou a Orlovou. S oběma soupeři neměli kluci slitování a zajistili si tak 100% úspěšnost.