Frýdek-Místek se utká s lídrem z Karlových Varů, kde v prvním kole podlehl po prodloužení
Novinky
Frýdek-Místek se s Karlovými Vary už jednou v této sezóně utkal, v prvním kole s nimi prohrál na jejich ledě po prodloužení. V pondělí 16.10 od 18:00 v hale Polárka budou rysi chtít oplatit tuto porážku a v momentální formě těchto klubů bude k vidění kvalitní hokej.

Rysy čeká velmi těžký a důležitý zápas na domácím ledě

V sobotu 14. 10. zavítali na led domácích rysů hráči z Ústí nad Labem. Frýdecko-místečtí třikrát dotáhli náskok soupeře a následně dokázali urvat dva body po samostatných nájezdech. Mezi nejlepší hráče v tomto utkání patřil i Michal Kvasnica, který vstřelil jeden gól a na další dva přihrál.

Nyní na domácí led Frýdku-Místku zavítá tým z dalekých Karlových Varů. V prvním vzájemném zápase se už po sedmi minutách dostali Frýdecko-místečtí do vedení, když gól vstřelil Tomáš Franek. Tento stav vydržel až do druhé třetiny, ale na začátku té třetí srovnal utkání Václav Skuhravý. V základní době padly tedy pouze dvě branky a šlo se do prodloužení. V tom byli šťastnější domácí, když se půl minuty před koncem prosadil Jakub Flek a dva body zůstaly v Karlových Varech.

V skvělé formě momentálně hraje Milan Mikulík, který se třikrát prosadil a sedmkrát nahrával.

Proto přijďte podpořit frýdecko-místecké rysy v pondělí 16.10 do haly Polárka. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.

Karlovy Vary se ve vynikající formě drží na špici tabulky

Momentálně se Karlovarští nachází na prvním místě s dvaceti osmi body. V posledním utkání zavítali do Kadaně, kde po první třetině vedli už 2:0. Ve druhé části přidali další tři branky a vypadalo to na debakl. Konec utkání domácí trochu zdramatizovali třemi vstřelenými brankami, ale po výhře 5:3 si tři body odvezl domů tým z Karlových Varů.

Hosté se i v dnešním zápase mohou opřít o pětadvacetiletého Slovince Matice Podlipnika, který společně s Jaroslav Roubíkem z Ústí nad Labem vede tabulku kanadského bodování, když vstřelil sedm branek a desetkrát asistoval. Tým vede Martin Pešout, jeho asistentem je Tomáš Mariška.