Frýdek-Místek bude bojovat na ledě posledního Mostu
V sobotu čeká Frýecko-místecké utkání na ledě posledního Mostu. Minulé vzájemné utkání nedopadlo pro Frýdek-Místek vůbec dobře a naši hokejisté tak mají co napravovat. Podaří se jim to? Zápas začíná v 17:30.

HC Most

Most je na nejhorším možném místě tabulky, na kterém tým vůbc může být, tedy na tom posledním 14. Frýdek-Místek na tom však bohužel není o moc líp a ocitl se už na tom předposledním. Most má pouhých 22 bodů, celkové skóre 47:81, pět výher v základní hrací době, dvě dvoubodové, jednu prohru v prodloužení, dvě po samostatných nájezdech a 15 porážek. Poslední utkání odehráli Mostečtí na ledě Kadaně, která vyhrála 4:2.

Nejproduktivnějším útočníkem je Tomáš Rod (7+7), z řad obránců se nejvíc daří Kamilu Černému (3+2). V brance se nejpravidelněji střídají gólmani Jaroslav Hübl (94,44 %) a Marek Pinc (91,07 %).

Vzájemný zápas

Frýdek-Místek se s Mostem setkal v rámci 13. kola WSM ligy na vlastním ledě. Toto utkání se hned od začátku pro domácí nevyvíjelo vůbec dobře, hosté se bleskově dostali do vedení. Na začátku druhé třetiny sice Frýdecko-místečtí srovnali, poté ale mostečtí hokejisté vstřelili dvě slepené branky, ze kterých už se domácí nedokázali oklepat a nakonec prohráli 2:4.

Sestavy z minulého kola:

HC Frýdek-Místek:Daneček – Adámek, Kania, Matyáš, Michal Roman, Zahradníček, Jeník, D. Stránský, Jaroš – Cienciala, Pechanec, Rufer – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Jašek – Klimša, Marek Růžička, Christov – Franek, Miloš Roman, R. Meidl.

HC Most: J. Hübl – Charousek, Strejček, K. Černý, Rulík, Hora, Kokeš, Březák – Kubinčák, Divíšek (C), Stříbrný – Rod, Smolka, Slavíček – Řehoř, J. Šimeček, Dufek – Mical, Trübenekr, M. Havelka.

Utkání můžete jako obvykle sledovat v textovém přenosu na Onlajny.com.