Druháci se představili na turnaji ve Vyškově
Články - 2. třída
Velkého mezinárodního turnaje GRAND PRIX 2016, určeného hráčům ročníku 2008 a mladším, se ve Vyškově zúčastnili naši malí hokejisté. Na turnaji, kde se představilo 14 družstev z ČR, Slovenska a Rakouska, obsadil náš tým 8. místo, které bylo pro naše nejmenší zklamáním.

Bohužel hned první zápas turnaje proti Orlové, který naši kluci v koncovce nezvládli, určil ráz celého turnaje. V duelech s Berounem a Klagenfurtem (tyto týmy obsadily konečné 1. a 2. místo) sice bojovali, ale na své soupeře nestačili. Sice rozstříleli Olomouc „B“ a Krnov, ale na postup do finálové skupiny to nestačilo. Slabou útěchou bylo vítězství nad Přerovem a postup do utkání o 7. místo. V tomto zápase jsme narazili na tradičního rivala – Třinec, ale na rozdíl od předchozích střetů byli tentokrát lepší malí Oceláři. Nejvýraznější stopu na turnaji tak zanechal Honza Hrček, vítěz soutěže v rychlosti bruslení a také náš „kotel“, který při intenzivním fandění dokonce protrhnul buben…

Tým HC Frýdek - Místek :

brankářMatěj Flok (úspěšnost zásahů 70%), hráči: Jan Hrček (22+3), Kryštof Socha (9+4), Matěj Doupal (7+4), Ondřej Mitura (1+8), Přemysl Trnka (3+5), Mikuláš Malý (2+5), Tobias Janák (5+1), Jakub Marek (3+2), Tadeáš Verlík (2+3), Jiří Dostál (1+4), Vincent Teichmann (3+0), Viktor Hanák (2+0)