V neděli se koná 2. ročník Sportovní akce s HC Frýdek-Místek
Novinky
Už to máme skoro rok, kdy jsme pro naše fanoušky uspořádali premiérový ročník s názvem Sportovní akce s HC Frýdek-Místek. Ten pořádáme ve frýdeckém areálu ve Stovkách i letos a my vás na něj srdečně zveme.

Hokejový klub HC Frýdek-Místek si nejen pro hokejové fanoušky připravil zábavné sportovní odpoledne. Na něm si to své určitě najdou také i ti, kteří hokeji zrovna ještě neholdují, zvláště pak děti. Pro vás všechny máme připravný pestrý program, jako například návštěva sportovní zóny, plnění různých disciplín o hezké věcné ceny, jedinečná příležitost setkat se s novými hráči prvoligového A týmu, pro děti bude k dispozici oblíbený skákací hrad a vyvrcholením bude jistě fotbalové klání mezi samotnými hokejisty HC Frýdek-Místek a týmem složený z fanoušků klubu. Ještě než obě družstva proti sobě nastoupí, budete si moci od frýdecko-místeckých hokejistů nechat podepsat třeba svůj dres, hokejku, památník, ale i pro vás připravené hráčské kartičky. Zkrátka, přijďte za nami, bude to i tentokrát stát za to.


KDY SE SPORTOVNÍ DEN LETOS KONÁ?


Setkání s fanoušky, ale také i třeba s lidmi, kteří jen tak zrovna půjdou okolo stadionu ve frýdeckých Stovkách, se koná v neděli 12. června od 10.00 do 14.00 hodin.


PROGRAM 2. ROČNÍKU SPORTOVNÍHO DNE
(neděle 12.6. - areál fotbalového stadionu Stovky)


od 10.00 - do 13.00 hodin

* sportovní zóna (chůdy, cornhole, 4 hokejové disciplíny, Stiga hokej, hřiště na hokejbal)
* skákací hrad pro děti
* gril párty

od 10.00 - do 13.00 hodin
* fotbalové utkání MLÁDEŽE

od 12.15 - do 12.45 hodin
* autogramiáda hráčů "A" týmu HC Frýdek-Místek
(jedinečná možnost setkat se ještě před sezonou s novými hráči "A" mužstva)

od 13.00 - do 14.00 hodin
* fotbalové utkání FANS vs. HC Frýdek-Místek


"Oproti minulému roku jsme naší sportovní zónu trochu obměnili. Nebudou ale chybět oblíbené hokejové disciplíny, či stiga hokej. Nově si budete moci vyzkoušet třeba chůzi na chůdách, nebo využít naší novinku v podobě severoamerické hry cornhole
(viz. foto a video s pravidly níže). Nejen děti, ale i dospělí, si můžou zahrát na malém hřišti hokejbal. Věřím, že si každý tady to své najde," říká výkonný manažer frýdecko-místeckého klubu Jakub Mikulík.


Jak se cornhole hraje a jaká jsou pravidla hry?


KDO SE BUDE RADOVAT Z VÝHRY LETOS?


V rámci nedělní akce, kterou si pro fanoušky frýdecko-místeckého hokeje připravil management klubu, se odehraje také i přátelské fotbalové střetnutí Fans HC Frýdek-Místek s hráči "A" týmu. Půjde tak již o třetí vzájemné měření sil. To první proběhlo už v roce 2017 a odehrálo se v nedalekém Lískovci. Tehdy zápas skončil smírně 8:8 a na penalty pak byli úspěšnější hokejisté v poměru 7:6. Minulý rok se fandům už tolik nedařilo a od rysů dostali docela nandáno, když zápas skončil 10:6. Před námi je tak utkání s pořadovým číslem 3. "Půjde vlastně o odvetu, kdy fanoušci budou určitě chtít hokejistům ty dvě porážky vrátit. Jsme tak všichni zvědavi, jak se fandové na zápas přes ten rok připravili," těsí se na vyvrcholení sportovního odpoledne Mikulík.


DOPROVODNÉ AKCE


"Po celou dobu konání akce budeme také grilovat a k dispozici bude pro děti připraven skákací hrad, který budou mít zdarma. Návštěvníci Sportovního dne si mohou v rámci sportovní zóny zahrát pozemní hokej na malé branky,"
sdělil Jakub Mikulík, výkonný manažer HC Frýdek-Místek.

Součástí akce budou také testovací jízdy vozů zn. Škoda od partnera klubu Auto Dubina. "Návštěvníci si budou moci otestovat vozy ŠKODA AUTO, jako například plně elektrické SUV Škoda ENYAQ iV, novou Škodu KAROQ či FABII. Řidiči tak budou moci rovněž poprvé zažít naprosto tichou jízdu plně elektrického vozu," nastínil Mikulík.