"B" tým rysů zahájí druhou čtvrtinu sezony střetnutím v Rožnově
Pro Krajskou ligu mužů reprezentační přestávka nehraje žádnou roli, soutěž běží v normální rytmu dál. V sobotu tak "B" tým Frýdku-Místku odcestuje do Rožnova pod Radhoštěm, aby se utkal o další body a udržel se v popředí tabulky.

Béčko Frýdku-Místku se hned od začátku sezony zařadilo mezi největší favority a nejlepší týmy ligy Moravskoslezského kraje. Ostatní mužstva rysi zlobí hlavně svou rychlostí a dravostí, kterou mladí hráči mají. Ostatní týmy naopak často nastupují se staršími hráči, kteří už logicky tak dobrý pohyb na ledě nemají.

Z dosavadních devíti zápasů frýdecko-místecký "B" tým poznal jen třikrát porážku, zbytek utkání vyhrál. S osmnácti body mu tak patří třetí místo v tabulce, pouze o skóre za Českým Těšínem a dva body za vedoucí Orlovou. V závěsu jsou ale hned další týmy, Studénka je čtvrtá jen vinou horšího skóre a odehrála o zápas méně.

Naposledy mladí rysi podlehli Orlové 3:4. Po bezgólové první třetině se dostali rysi v té druhé do dvougólového vedení, ale nadějný náskok neudrželi. Orlově stačily tři minuty na to, aby otočila vývoj zápasu ve svůj prospěch. Ve třetí třetině pak sice ještě béčko rysů snížilo na 3:4, více už ale nestihlo.

Rožnov pod Radhoštěm patří mezi to nejslabší, co krajská liga Moravskoslezského kraje nabízí. Za devět zápasů nahrál pouze pět bodů a krčí se na předposledním místě pouze před nulovým Novým Jičínem. Rožnov pouze dvakrát vyhrál, z toho jednou až po prodloužení. Naposledy si Rožnov dojel pro krutý debakl 0:12 na led Českého Těšína.

Frýdek-Místek "B" a Rožnov pod Radhoštěm už se spolu v této sezoně jednou utkali. Hrálo se na ledě Frýdku-Místku a úspěšnější byl domácí tým. Rysi svého soupeře přestříleli 7:5. Dva góly tehdy v prvním kole trefil Slovák.