Seminář pro rodiče a trenéry

v Nové scéně Vlast

Mládežnický hokej
HC Frýdek-Místek pořádá v pondělí 29. května v Nové scéně Vlast ve spolupráci s Moravskoslezským Krajským svazem ledního hokeje seminář pro rodiče a trenéry. Tři hodiny se budou účastníkům věnovat ve svých blocích čtyři odborníci z různých oblastí, ovlivňujících sportovní růst mladých sportovců.

Vstup na akci v kině Vlast bude umožněn od půl čtvrté a od 16.00 vystoupí jako první Mgr. Václav Petráš, sportovní psycholog HC Oceláři Třinec, který se zaměří na psychologii výkonu u dětí a mládeže. Od 16.50 jej vystřídá PhDr. Zdeněk Vojta, předseda metodické komise Českého hokeje a garant vzdělávání v oblasti LH FTVS UK, VOŠ ČUS, FTK MU, který přiblíží některé aspekty sportovního tréninku dětí a mládeže. V 17.40 své zkušenosti na téma posilování a kompenzačního cvičení předá Mgr. Igor Horyl, kondiční trenér HC Vítkovice Ridera. Posledním vystupujícím bude od 18.30 Mgr. Ondřej Horváth, trenér HC Frýdek-Místek, s přednáškou LIFESTYLE – zdravý životní styl mladého sportovce.

Cena vstupenky je stanovena na 300 Kč. Můžete ji zakoupit na sekretariátu HC Frýdek-Místek nebo si ji zajistit přes manažera HC Frýdek-Místek Michala Boboka.