06.06.2019 | Mario Schüler

Chance liga zná kompletní los soutěže. Tu zahájí Frýdek-Místek na Lapači a v prním domácím zápase přivítá Havířov

Zástupci prvoligových týmů se ve čtvrtek 6. června sešli na aktivu, kde schválili termínovou listinu pro ročník 2019/2020.Chance liga, která je druhou nejvyšší domácí soutěží, odstartuje ve středu 11. 9. 2019. Hokejisté Frýdku-Místku se ke svému prvnímu soutěžnímu utkání vydají na Lapač.

Model soutěže doznal jistých změn. Mezi první a docela důležitou změnu je sudý (16) počet účastníků soutěže.
Základní část bude čítat 30 kol, kdy se bude hrát dvoukolově každý s každým. Po první části soutěže dojde k rozdělení dvě skupiny po osmi týmech ve dvou nadstavbových skupinách. Hrát se v nich bude čtyřkolově (28 zápasů).

Do play off po skončení nadstavby postoupí prvních 6 celků z první osmičky přímo. Týmy na 7. – 10. místě čeká předkolo play off o zbylá dvě místa pro vyřazovací část soutěže. Pro celky na 11. – 16. místě soutěž končí. Ta je ještě v letošní sezoně nesestupová.

Po skončení předkola, ze kterého se doplní zbylá dvě postupová místa pro play off, budou následovat utkání, na které jsou fanoušci už zvyklí a to včetně finále Chance ligy (baráž byla zrušena). Všechny zápasy se budou hrát na čtyři vítězství. Vítěz finále play off si zajistí přímý postup do hokejové extraligy a znám by měl být nejpozději 29. 4. 2020.

ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI CHANCE LIGY

1. kolo: středa 11. 9. 2019
HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Dukla Jihlava - SK Trhači Kadaň
ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
Piráti Chomutov - HC Baník Sokolov
HC RT TORAX Poruba - AZ RESIDOMO Havířov
HC ROBE Vsetín - HC Frýdek-Místek

2. kolo: sobota 14. 9. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC Frýdek-Místek
AZ RESIDOMO Havířov - HC ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov - HC RT TORAX Poruba
LHK Jestřábi Prostějov - Piráti Chomutov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
SK Trhači Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavia Praha

3. kolo: pondělí 16. 9. 2019
HC Slavia Praha - HC Stadion Litoměřice
HC Dukla Jihlava - HC Benátky nad Jizerou
ČEZ Motor České Budějovice - HC Slovan Ústí nad Labem
HC ZUBR Přerov - SK Trhači Kadaň
Piráti Chomutov - SK Horácká Slavia Třebíč
HC RT TORAX Poruba - LHK Jestřábi Prostějov
HC ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov
HC Frýdek-Místek - AZ RESIDOMO Havířov

4. kolo: středa 18. 9. 2019
HC Stadion Litoměřice - AZ RESIDOMO Havířov
HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek
LHK Jestřábi Prostějov - HC ROBE Vsetín
SK Horácká Slavia Třebíč - HC RT TORAX Poruba
SK Trhači Kadaň - Piráti Chomutov
HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov
HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava

5. kolo: sobota 21. 9. 2019
HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litoměřice
ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov - HC Benátky nad Jizerou
Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem
HC RT TORAX Poruba - SK Trhači Kadaň
HC ROBE Vsetín - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek - LHK Jestřábi Prostějov
AZ RESIDOMO Havířov - HC Baník Sokolov

6. kolo: pondělí 23. 9. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC Baník Sokolov
LHK Jestřábi Prostějov - AZ RESIDOMO Havířov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Frýdek-Místek
SK Trhači Kadaň - HC ROBE Vsetín
HC Slovan Ústí nad Labem - HC RT TORAX Poruba
HC Benátky nad Jizerou - Piráti Chomutov
HC Slavia Praha - HC ZUBR Přerov
HC Dukla Jihlava - ČEZ Motor České Budějovice

7. kolo: středa 25. 9. 2019
ČEZ Motor České Budějovice - HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov - HC Dukla Jihlava
Piráti Chomutov - HC Slavia Praha
HC RT TORAX Poruba - HC Benátky nad Jizerou
HC ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Frýdek-Místek - SK Trhači Kadaň
AZ RESIDOMO Havířov - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Baník Sokolov - LHK Jestřábi Prostějov

8. kolo: sobota 28. 9. 2019
HC Stadion Litoměřice - LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Baník Sokolov
SK Trhači Kadaň - AZ RESIDOMO Havířov
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek
HC Benátky nad Jizerou - HC ROBE Vsetín
HC Slavia Praha - HC RT TORAX Poruba
HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov
ČEZ Motor České Budějovice - HC ZUBR Přerov

9. kolo: středa 2. 10. 2019
HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice
Piráti Chomutov - ČEZ Motor České Budějovice
HC RT TORAX Poruba - HC Dukla Jihlava
HC ROBE Vsetín - HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek - HC Benátky nad Jizerou
AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Baník Sokolov - SK Trhači Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč

10. kolo: sobota 5. 10. 2019
HC Stadion Litoměřice - SK Horácká Slavia Třebíč
SK Trhači Kadaň - LHK Jestřábi Prostějov
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Baník Sokolov
HC Benátky nad Jizerou - AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha - HC Frýdek-Místek
HC Dukla Jihlava - HC ROBE Vsetín
ČEZ Motor České Budějovice - HC RT TORAX Poruba
HC ZUBR Přerov - Piráti Chomutov

11. kolo: pondělí 7. 10. 2019
Piráti Chomutov - HC Stadion Litoměřice
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
HC ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice
HC Frýdek-Místek - HC Dukla Jihlava
AZ RESIDOMO Havířov - HC Slavia Praha
HC Baník Sokolov - HC Benátky nad Jizerou
LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč - SK Trhači Kadaň

12. kolo: středa 9. 10. 2019
HC Stadion Litoměřice - SK Trhači Kadaň
HC Slovan Ústí nad Labem - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou - LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha - HC Baník Sokolov
HC Dukla Jihlava - AZ RESIDOMO Havířov
ČEZ Motor České Budějovice - HC Frýdek-Místek
HC ZUBR Přerov - HC ROBE Vsetín
Piráti Chomutov - HC RT TORAX Poruba

13. kolo: sobota 12. 10. 2019
HC RT TORAX Poruba - HC Stadion Litoměřice
HC ROBE Vsetín - Piráti Chomutov
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
AZ RESIDOMO Havířov - ČEZ Motor České Budějovice
HC Baník Sokolov - HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov - HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou
SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem

14. kolo: středa 16. 10. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Benátky nad Jizerou - SK Trhači Kadaň
HC Slavia Praha - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava - LHK Jestřábi Prostějov
ČEZ Motor České Budějovice - HC Baník Sokolov
HC ZUBR Přerov - AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov - HC Frýdek-Místek
HC RT TORAX Poruba - HC ROBE Vsetín

15. kolo: sobota 19. 10. 2019
HC ROBE Vsetín - HC Stadion Litoměřice
HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba
AZ RESIDOMO Havířov - Piráti Chomutov
HC Baník Sokolov - HC ZUBR Přerov
LHK Jestřábi Prostějov - ČEZ Motor České Budějovice
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Dukla Jihlava
SK Trhači Kadaň - HC Slavia Praha
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou

16. kolo: pondělí 21. 10. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC Benátky nad Jizerou
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha
SK Trhači Kadaň - HC Dukla Jihlava
SK Horácká Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
HC Baník Sokolov - Piráti Chomutov
AZ RESIDOMO Havířov - HC RT TORAX Poruba
HC Frýdek-Místek - HC ROBE Vsetín

17. kolo: středa 23. 10. 2019
HC Frýdek-Místek - HC Stadion Litoměřice
HC ROBE Vsetín - AZ RESIDOMO Havířov
HC RT TORAX Poruba - HC Baník Sokolov
Piráti Chomutov - LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč
ČEZ Motor České Budějovice - SK Trhači Kadaň
HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Slavia Praha - HC Benátky nad Jizerou

18. kolo: sobota 26. 10. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava
HC Slovan Ústí nad Labem - ČEZ Motor České Budějovice
SK Trhači Kadaň - HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč - Piráti Chomutov
LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba
HC Baník Sokolov - HC ROBE Vsetín
AZ RESIDOMO Havířov - HC Frýdek-Místek

19. kolo: středa 30. 10. 2019
AZ RESIDOMO Havířov - HC Stadion Litoměřice
HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov
HC ROBE Vsetín - LHK Jestřábi Prostějov
HC RT TORAX Poruba - SK Horácká Slavia Třebíč
Piráti Chomutov - SK Trhači Kadaň
HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem
ČEZ Motor České Budějovice - HC Benátky nad Jizerou
HC Dukla Jihlava - HC Slavia Praha

20. kolo: sobota 2. 11. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava
HC Slavia Praha - ČEZ Motor České Budějovice
HC Benátky nad Jizerou - HC ZUBR Přerov
HC Slovan Ústí nad Labem - Piráti Chomutov
SK Trhači Kadaň - HC RT TORAX Poruba
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ROBE Vsetín
LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek
HC Baník Sokolov - AZ RESIDOMO Havířov

21. kolo: středa 13. 11. 2019
HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice
AZ RESIDOMO Havířov - LHK Jestřábi Prostějov
HC Frýdek-Místek - SK Horácká Slavia Třebíč
HC ROBE Vsetín - SK Trhači Kadaň
HC RT TORAX Poruba - HC Slovan Ústí nad Labem
Piráti Chomutov - HC Benátky nad Jizerou
HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice - HC Dukla Jihlava

22. kolo: sobota 16. 11. 2019
HC Stadion Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice
HC Dukla Jihlava - HC ZUBR Přerov
HC Slavia Praha - Piráti Chomutov
HC Benátky nad Jizerou - HC RT TORAX Poruba
HC Slovan Ústí nad Labem - HC ROBE Vsetín
SK Trhači Kadaň - HC Frýdek-Místek SK Horácká Slavia Třebíč - AZ RESIDOMO Havířov
LHK Jestřábi Prostějov - HC Baník Sokolov

23. kolo: pondělí 18. 11. 2019
LHK Jestřábi Prostějov - HC Stadion Litoměřice
HC Baník Sokolov - SK Horácká Slavia Třebíč
AZ RESIDOMO Havířov - SK Trhači Kadaň
HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem
HC ROBE Vsetín - HC Benátky nad Jizerou
HC RT TORAX Poruba - HC Slavia Praha
Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava
HC ZUBR Přerov - ČEZ Motor České Budějovice

24. kolo: středa 20. 11. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC ZUBR Přerov
ČEZ Motor České Budějovice - Piráti Chomutov
HC Dukla Jihlava - HC RT TORAX Poruba
HC Slavia Praha - HC ROBE Vsetín
HC Benátky nad Jizerou - HC Frýdek-Místek
HC Slovan Ústí nad Labem - AZ RESIDOMO Havířov
SK Trhači Kadaň - HC Baník Sokolov
SK Horácká Slavia Třebíč - LHK Jestřábi Prostějov

25. kolo: sobota 23. 11. 2019
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Stadion Litoměřice
LHK Jestřábi Prostějov - SK Trhači Kadaň
HC Baník Sokolov - HC Slovan Ústí nad Labem
AZ RESIDOMO Havířov - HC Benátky nad Jizerou
HC Frýdek-Místek - HC Slavia Praha
HC ROBE Vsetín - HC Dukla Jihlava
HC RT TORAX Poruba - ČEZ Motor České Budějovice
Piráti Chomutov - HC ZUBR Přerov

26. kolo: středa 27. 11. 2019
HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
ČEZ Motor České Budějovice - HC ROBE Vsetín
HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek
HC Slavia Praha - AZ RESIDOMO Havířov
HC Benátky nad Jizerou - HC Baník Sokolov
HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov
SK Trhači Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč

27. kolo: sobota 30. 11. 2019
SK Trhači Kadaň - HC Stadion Litoměřice
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou
HC Baník Sokolov - HC Slavia Praha
AZ RESIDOMO Havířov - HC Dukla Jihlava
HC Frýdek-Místek - ČEZ Motor České Budějovice
HC ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
HC RT TORAX Poruba - Piráti Chomutov

28. kolo: pondělí 2. 12. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC RT TORAX Poruba
Piráti Chomutov - HC ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
ČEZ Motor České Budějovice - AZ RESIDOMO Havířov
HC Dukla Jihlava - HC Baník Sokolov
HC Slavia Praha - LHK Jestřábi Prostějov
HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slovan Ústí nad Labem - SK Trhači Kadaň

29. kolo: středa 4. 12. 2019
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Litoměřice
SK Trhači Kadaň - HC Benátky nad Jizerou
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava
HC Baník Sokolov - ČEZ Motor České Budějovice
AZ RESIDOMO Havířov - HC ZUBR Přerov
HC Frýdek-Místek - Piráti Chomutov
HC ROBE Vsetín - HC RT TORAX Poruba

30. kolo: sobota 7. 12. 2019
HC Stadion Litoměřice - HC ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba - HC Frýdek-Místek
Piráti Chomutov - AZ RESIDOMO Havířov
HC ZUBR Přerov - HC Baník Sokolov
ČEZ Motor České Budějovice - LHK Jestřábi Prostějov
HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slavia Praha - SK Trhači Kadaň
HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka